
Zomaar vier prachtige nieuwe origine chocolades van de chocolademeesters uit Budapest: Rózsavölgyi Csokoládé.
Na de 'Mababu' nu een tweede chocolade uit Tanzania. Een verbluffende reep van cacao uit Ecuador. Een goed zure Piura Peru chocolade. En dan nog de minder subtiele maar wel spannende São Tomé. Genieten. << Naar Rózsavölgyi >>


Gemaakt op Sumatra, en geheel van Indonesische cacao.
Krakakoa valt in de smaak bij veel van onze chocoladeklanten. Zowel de drie chocolades van cacao van specifieke eilanden als de chocolades met smaaktoevoeging.
Daarom nu ook de 100% van deze makers, en de 40% melkchocolade met koffie.
<<
Naar Krakakoa >>
Als we kijken naar de top van bestverkochte repen (die zullen we binnenkort eens delen) staat
Akesson's twee keer in de top tien.
De romige en toegankelijke chocolades zijn populair maar niet altijd even goed verkrijgbaar. We zaten even vrijwel zonder maar de voorraad Akesson's is nu weer goed aangevuld. Ook van de twee populaire 100% repen die op waren.
We maakten van de gelegenheid gebruik om ons Akesson's assortiment te vervolmaken. Vanaf nu beschikbaar <<
Dark Milk 55%>>

Hogarth. Rechtstreeks uit Nieuw-Zeeland. Weer geheel beschikbaar. Met speciale aandacht voor de
Manuka Honing chocolade en de
Buttered Toast & Sea Salt. Nieuw zijn de heerlijke
Guatemala 64% en de
pure chocolade met rozen & vanille thee - ontwikkeld met de beroemde chefkok Simon Gault.
Friis Holm. Al die verbluffende chocolades van cacao uit Nicaragua. Allemaal op. Maar nu dus niet meer. De
Double Turned, de
Bad Fermentation, we hebben ze weer. Liefhebbers hoeven we niet meer te vertellen, voor wie dat nog niet is hebben we ook mini's beschikbaar.

<<
naar Friis Holm>>
We kregen ook de nieuwste op Japan geïnspireerde chocolades. Een
witte chocolade met Yuzu, een O' Payo
melkchocolade met groene Sancho peper en een
pure chocolade met gedroogde Yuasa Soja. Voegen we snel toe aan de webshop!


Voor wie kennis wil maken met de grofgemalen 'Mexicano' chocolades van
Taza hebben we nog een leuke
4-in-1 verpakking. Koffieliefhebbers zullen blij worden van de
Ritual chocolade met daar
in Anyetsu van Novo Coffee Roasters. Wellega, Ethiopië