Copy
Informatórium Súkromnej základnej školy waldorfskej
30. september 2016
View this email in your browser
Hlinený domček v záhrade školy
 


Kto stratil zväzok kľúčov na skobe s čiernou pípačkou a príveskom žlto - bielo - zelenej postavičky, nájde ich v kancelárii školy.
Pekný deň. Struňáková


 

3. OZNAM VÝTVARNÉHO ATELIÉRU – NOVÉ TERMÍNY !!!
Milí rodičia vzhľadom k tomu, že sa snažíme, vyjsť všetkým v ústrety, zároveň to celé skoordinovať s rozvrhom žiakov, učiteľov a voľnej kapacity ateliéru, ktorý si prenajímame na naše aktivity, verte nie je to ľahká úloha.
viac infoNa našej škole sa zakladá nový spevácky zbor, otvorený pre učiteľov, rodičov, žiakov i ostatných priateľov waldorfskej školy. Bude sa pracovať metódou, ktorú vyvinula p. Werbeck v spolupráci s Rudolfom Steinerom. Nácvik bude trvať vždy 2 hodiny, pričom 1. hodina bude venovaná Werbeck cvičeniam a 2. hodina nácviku zborových piesní rôzneho žánru. Stretávať sa budeme každý utorok v čase od 17.00 do 19.00 v eurytmickej miestnosti a začína sa už teraz 4.10. 
Do zboru sa môžu prihlásiť všetci, ktorí chcú pracovať na postupnom odhaľovaní svojho hlasu, aj úplní začiatočníci. Cvičenia sú zvlášť vhodné pre všetkých, ktorí vo svojej práci musia často a veľa pracovať s vlastným hlasom, komunikovať s ľuďmi, menežovať a pod. Zbor bude viesť p. Monika Sáričková, vyštudovaná dirigentka, zbormajsterka a dlhoročná študentka Školy odhalenia hlasu priamo u prof. Balda Mikuliča, ktorý už niekoľkokrát robil na našej škole semináre spevu metódou Werbeck.
Cena za jedno stretnutie (2 hodiny) je 5 eur.    
ZB
Copyright © 2016 Súkromná základná škola waldorfská, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp