Copy
Informatórium Súkromnej základnej školy waldorfskej
27. máj 2016
View this email in your browseruž dnes večer!
Starty a nálezy na škole

Milí rodičia, v stratách a nálezoch máme rôzne oblečenie - mikiny, tričká...
Ak si to chcete ešte prezrieť skôr ako to odnesieme do kontajneru HUMANA, príďte do 2.6.2016. Po 3.6.2016 to už na našej škole nenájdete.
Kto daruje šliapacie šijacie stroje ?
Milí rodičia, v textilnej dielni nám chýbajú funkčné šliapacie šijacie stroje, akútne by sme radi prijali aspoň dva do daru. Ak o nejakých viete, dajte nám prosím vedieť. Vrúcne ďakujeme
Saša P. a Tatiana M.
Škola pod lupou - séria článkov o fungovaní našej školy

Prečo nemajú deti na našej škole učebnice?
V škole sú bežne používané knihy ako atlasy, slovníky, gramatiky, zbierky úloh či slovenská alebo zahraničná próza či poézia. Učiteľ využíva aj učebnice, ale radenie učiva a jeho spracovanie  z rôznych zdrojov musí byť v súlade s bezprostredným zážitkom a s potrebami triedy. 
Request for funds to all likeminded generous people/schools/organizations

Tashi Waldorf School has been established in Nepal in the year 2000 with the objective of propagating the Steiner Education System in Nepal. It is operated basically through the sponsorship programme and donations from generous people from abroad.

The school has no other resources of finance except for the abovementioned. As this system of education is still new to whole of Nepal, the need to publicize this system is very much indispensable.
more info
 
Copyright © 2016 Súkromná základná škola waldorfská, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by MailChimp