Copy
Informatórium Súkromnej základnej školy waldorfskej
27. október 2016
View this email in your browser
Jesenné prázdniny : od 28.10. - do 1.11. vrátane.
Nástup do školy : 2.11.2016 - v stredu.
Prosíme rodičov, aby cez tieto voľné dni skontrolovali deťom hlavy, nakoľko sa nám opätovne vyskytli v niektorých triedach vši. Po návrate detí do školy musíme pristúpiť v konkrétnych triedach na kontrolné opatrenia...
Milí rodičia,
pozývame Vás týmto na ďalšie stretnutie spievania s profesorom Baldom Mikuličom.

Ide o víkendový seminár spevu podľa metódy pani Werbeck (Škola odhalenia hlasu). Seminár je určený nielen pre profesionálnych či amatérskych spevákov, ale i pre tých, ktorí si možno vždy mysleli, že spievať nevedia. Tiež pre všetkých, ktorí využívajú hlas vo svojej práci. Alebo by radi vniesli vlastný spev ako nový impulz do svojho života.

Seminár nie je len o speve, ale tiež o správnom dýchaní, liečebných procesoch v nás, načúvaní sebe a druhým a určitej "duševnej hygiene", ktorá je čím ďalej viac v tejto dobe potrebná. Každý z nás môže "po novom načúvať" svojmu hlasu. 
 
Tentokrát bude kurz výnimočný v tom, že bude ukončený koncertom  všetkých zúčastnených (Čechy, Slovensko, Chorvátsko, Slovinsko, Srbsko) a Speváckeho zboru Ligy proti rakovine Nádej. Venovaný bude onkologickým pacientom. 

Ak budete vedieť o niekom, koho by táto informácia a pozvánka mohla zaujať, budem rada ak ju posuniete ďalej.           
ZB 
Copyright © 2016 Súkromná základná škola waldorfská, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp