Copy

Kas sinu laps on kooliks valmis?

Palju küsitakse testide kohta, mida me lastega enne kooli tulekut teeme või milliseid oskusi neilt eeldame ja meie vastus on olnud, et võtame rõõmuga oma kooli vastu need lapsed, kes on kooli minekuks küpsed. Kuidas aru saada, kas sinu laps on kooliks valmis? Mida jälgida? Kuidas teda oetada?
Kutsusime selleks puhuks Avatud Kooli tiimile ja lapsevanematele esinema TLÜ eelkoolipedagoogika valdkonna väga ägeda noore lektori Kerstin Kööpi, et paremini aru saada, mida tähendab kooli minek ja kuidas kuidas oma lapsi toetada selle olulise elumuutusue lävel. 
Seminar toimub juba homme, 17. jaanuaril kl 17.00-18.30 Energia avastuskeskuses. Osalemine maksab 10 eur pere kohta ja Avatud Kooli huvikooli lapsevanematele 8 eur/pere.
Enne ja pärast seminari on teie jaoks kohapeal ka Avatud Kooli käivitusmeeskonna liikmed, et vastata kõigile küsimustele seoses uue kooli avamise ja vastuvõtuga.
Registreerumiseks kirjuta palun vanematekool@avatudkool.ee.

Reedel kl 8.00 algab õpilaste registreerimine

Avatud Kooli kodulehel saab alates reedest, 20. jaanuarist kl 8.00 täita ankeedi, mille alusel kutsume peresid kohtumisele, et leppida kokku lapse õppima asumises Avatud Kooli. Koolikatseid ei ole ja vastuvõtt toimub sooviavalduste laekumise järjekorras.

Avame 2017. sügisel esimese ja teise klassi. Lisaks on võimalik kirja panna kolmandasse klassi minevaid lapsi, kes saavad Avatud Kooli õppima asuda individuaalse õppekava alusel ning läbida kolmanda klassi pikendatult kahe aasta jooksul.

Avatud Koolis hakkavad ühes klassis koos õppima eesti, vene ja teiste koduste keeltega lapsed. Õpetamisel rakendatakse uusimaid teaduspõhiseid meetodeid ja lisaks riikliku õppekava sisule pööratakse suurt tähelepanu laste sotsiaal-emotsionaalsete oskuste kujundamisele.

Kooli õppetöö hakkab toimuma Põhja-Tallinnas Karjamaa koolimaja ruumides, kus Avatud Kooli eraldatakse oma osa koolimajast. Õppemaks on 110 eurot kuus ehk 1320 eurot aastas. Luuakse ka vajaduspõhised õppemaksuvabad koolikohad.
Lisainfo: avatudkool.ee/vastuvott

Veel 10 päeva otsime kõige paremaid õpetajaid!

Loome koos innovaatilise kooli, kus fookuses on mitmekeelne kümblus, täppisteadused projektõppes ja õpilaste sotsiaalsete oskuste arendamine. Ainulaadne, tugev ja iga lapse arengule suunatud õpetajate meeskond saab olema selle kooli süda. Veel mõned päevad on aega, et seda pakkumist vägevate õpetajate hulgas levitada ning Avatud Kooli tööle kandideerida. Kuigi õppeaasta algab alles mitme kuu pärast, pakume eelnevalt oma õpetajatele mitmeid koolitusvõimalusi (sh rahvusvahelisi) ning ühist planeerimise ja ettevalmistumise aega.

Klassiõpetaja tööpakkumist loe lähemalt: avatudkool.ee/klassiopetaja
Konkursi tähtaeg on 27. jaanuar!
 

Tule Avatud Kooli assistendiks!

Kui õpetaja tööaeg algab alles augustis, siis assitenti oli meil tegelikult juba üleeile appi vaja :) Otsime veebruarist oma meeskonda osalise tööajaga assistenti, kes aitaks Avatud Koolil päriselt reaalsuseks saada.
Vajame umbes 20 tundi nädalas appi kedagi, kes suudab suure rõõmu ja süsteemsusega ära korrastada meie dokumendid, organiseerida kalendrid, korraldada kirjavahetust ning luua sündmusi.  
Oled see Sina? Tunned kedagi, kes see olla võiks?
Tööpakkumine on üleval siin: avatudkool.ee/assistent​
Aega endast märku anda on kuni 27. jaanuarini.
 

Infopäeva kokkuvõtted!

Aitäh kõigile huvilistele ja lapsevanematele nii rohke ja aktiivse osavõtu eest 14. jaanuari infopäevast Arsenali kesksues. Täname Mihhail Kõlvrtit, Raimond Kaljulaidi ja Irene Käosaart positiivsete sõnade ja sooja toetuse eest meie koolile. Täname kohvikuid Lantsh ja Kalamaja Pagarikoda meie infotundide võõrustamise eest. Küsimusi jätkus kokku 1,5 tunni jagu nii eesti kui vene keeles toimnunud infotunnis.
Lühikesi kokkuvõtteid kooli pudutavast infost on võimalik järelvaadata ja -kuulata meedia vahendusel:
Aktuaalne Kaamera
Vikerraadio
Tallinna Televisiooni Täna+
Tallinna Televisiooni uudised
TV3 uudised

Lisaküsimuste korral palun pöörduge otse meie poole.

Helen Sabrak
koolijuht
helen.sabrak@avatudkool.ee
56625888
Sa said selle kirja, sest liitusid Avatud Kooli uudiskirjaga meie veebilehel. Kui Sa ei soovi Avatud Kooli uudiskirja edaspidi saada loobu tulevastest uudiskirjadest.

Avatud Kool Noblessner Tallinn 10415 Estonia
 Email Marketing Powered by Mailchimp