Copy

Vastuvõtt Avatud Kooli esimesse klassi on alanud!

Head lapsevanemad, me alustame nüüd uute õpilaste registreerumist Avatud Kooli uude lendu!
Ootame kooli 2018/2019 õppeaastal nii eesti, vene kui muu koduse keelega õpilasi, kes on sündinud 2010-2011 aastal ning on 2018. aasta septembrikuus 7-aastased. Registreerimine on avatud kuni 27. jaanuarini 2018.
Vastuvõtt toimub loosi teel kodulehe kaudu registreerunud avalduste hulgast.
Õppetasu Avatud Koolis on 2018/2019 õppeaastal alustavas klassis 125 eurot kuus ehk 1500 eurot aastas. Õppemaks sisaldab õppimist riikliku õppekava alusel toimivas kaasaegses, lapseõbralikus ja multikultuurses koolis. Õppetasu sees on ka toitlustus, peamised õppevahendid ning koolipoolsed tugiteenused. 
Lähema info ja registreerimisvormi leiate siit.

Infopäev 11.jaanuaril kl 17.00!

Kaalute, kas Avatud Kool võiks olla õige teie lapsele? Tahaksite lähemalt kuulda, kuidas õppimine meie koolis täpselt käib? Milles seisneb vastuvõtt? Milleks tasub valmis olla, kui laps tuleb Avatud Kooli? Kõigile neile ja paljudele teistele küsimustele saate vastused 11.jaanuaril kl 17 toimuval infopäeval Avatud Koolis (Kopli 92 III korrus). Infopäev on nii eesti kui vene keeles.

Lapsevanemate kool alustab - seminarid juba jaanuarist!

Avatud Kooli huvikool ja kooli psühholoogid pakuvad alates jaanuarist kooli lastevanematele ning teiste huvilistele võimalust osa saada põnevatest seminaridest ja koolitustest.
Jaanuaris on plaanis kaks koolitust - “Teadlik vanemlikkus” ja “Lapse aju areng ning eakohased arenguülesanded”. Osalemine maksab 10 eurot ühe pere vanematele. Täpsem info seminaride sisu, kellaaegade ja registreerumise kohta ilmub Avatud Kooli kodulehele.
Registreerumine ja lähem info siin.

Meie tegemised

Oleme väga uhked selle üle, et meie kooli eestvedaja Rasmus Rask sai "Aasta kodaniku" tiitli! Palju õnne!
Lähemalt saab lugeda ERRi uudisteportaalis ja Postimehest.

Avatud Kooli lapsevanem Varvara Proshina valmistas ette toreda videoklippi meie kooli tegemistest. Vaata, kuidas möödub üks koolipäev Avatud Koolis!

Koolijuht Helen Sabrak vaatas tagasi esimestele Avatud Kooli kuudele ja pani kirja kolm märksõna. Liigutav lugemine on leitav meie kodulehel!

Intervjuu Avatud Kooli lastevanematega

Kuna meie kool on kogukonnakool, siis olulist rolli mängib meie lastevanemate valmisolek kohaneda uue süsteemiga ning kooli tegemisi toetada. Seoses 2018/2019 õppeaasta vastuvõtuprotsessi algusega tahtsime teada saada, mida meie praegused kooli lapsevanemad koolitööst arvavad, kuidas nemad oma valiku sooritasid ja mida soovitavad tulevastele peredele.
Kommentaare jagavad Maris Jõgeva (sinine klass), Darja Günter (sinine klass), Heleni Praks (kollane klass) ja Julia Grigorjeva (sinine klass). Suur aitäh teie tagasiside eest!
Loe edasi meie kodulehel.
Kontakt:
Avatud Kool
+372 567 97 627
info@avatudkool.ee

 

Sa said selle kirja, sest liitusid Avatud Kooli uudiskirjaga meie veebilehel. Kui Sa ei soovi Avatud Kooli uudiskirja edaspidi saada loobu tulevastest uudiskirjadest.

Avatud Kool Noblessner Tallinn 10415 Estonia
 Email Marketing Powered by Mailchimp