Copy

Head Kalamaja Avatud Kooli huvilised!


Viimase paari kuu jooksul on Avatud Kooli kodulehe ja FB-i kaudu meiega kontakteerunud sajad inimesed, et uurida lähemalt meie tegemiste ja plaanide kohta. Aitäh kõigile, meil on väga hea meel, et uue kooli idee on nii sooja vastuvõtu leidnud. See annab tohutult tegutsemisrõõmu ja ideekindlust juurde, aitäh teile veelkord. Südamest. 

Meie edasistest tegemistest ja kõigest põnevast, mida lastele pakkuma hakkame, saab nüüdsest lugeda Kalamaja Avatud Kooli uudiskirjast. Avatud Kooli algatusmeeskond tegutseb innukalt läbi terve suve ning sügiseks-talveks on meil töös mitmeid inspireerivaid plaane ja mõtteid, mida allpool lähemalt tutvustame. 

Kui tunned, et tahaksid vabatahtlikuna meie algatusele omaltpoolt veidi kaasa aidata, siis palun pane vabatahtlikuna registreerumise ankeeti täpsemalt kirja oma kompetentsivaldkonnad ja orienteeruv ajaline maht, mida oleksid valmis kooli sündimisse pühendama. Ootame Sind väga liituma. 

Lisaks saab meie suvistele ettevalmistustegevustele rahalise panuse või koostöövormina hoogu anda. Lubame, et iga sent ja kõik koostöös sündinu pannakse lastele suurepärase hariduse pakkumise teenistusse. Loe altpoolt lähemalt, kuidas meie tegemistele õla alla panna saaksid. 

Mõnusat suve algust ja kohtumisteni!

Helen Sabrak
tulevane koolijuht

Kalamaja Avatud Kooli huvikool sai koolitusloa

1. juunil sai Kalamaja Avatud Kooli huvikool Haridus- ja Teadusministeeriumilt koolitusloa. Seega saame sügisest ametlikult lastele huviringide ja linnalaagrite vormis põnevat huviharidust pakkuda. Täpsed ringide ajad, teemad, registreerumine ja hinnad on teada augustiks. Hoiame Sind kõige olulisega jooksvalt kursis.

Otsime sügiseks huvikooli õpetajaid 

Selleks, et saaksime sügisest võimalikult paljudele teadmishimulistele lastele huvitegevusi pakkuda, otsime huvikooli õpetajaid ja abiõpetajaid. Oodatud on nii eesti-, vene- kui ingliskeelsed tegevõpetajad ja kõik õpetajaks saada soovijad! Kandideerimine kodulehel on avatud kuni 19. juunini.

Vabatahtlike abistajate piknik 18. juunil

Kalamaja Avatud Kooli ettevalmistamisesse panustav kogukond on ajapikku kasvanud päris suureks. Sel laupäeval, 18. juunil kell 16 kogunetakse Kalamaja parki ühisele piknikule. Plaanis on kokku võtta senised tegemised ja rääkida läbi aasta teises pooles tegemist vajav. Kõik Avatud Kooli tegemistes kaasalöömisest huvitatud on vägagi oodatud.

Registreerimine 2017. sügisel alustavatesse klassidesse

avaneb juba sel sügisel. Lapsevanematel tuleb veel mõned kuud kannatust varuda, enne kui lapsi avatavatesse klassidesse registreerima saab hakata. Vastuvõtutingimused, õppemaks ja kooli asukoht saavad sügise alguseks selgeks ning pärast seda avame kohe ka avalduste vastuvõtmise Kalamaja Avatud Kooliga liitumiseks. Hoiame teid uudistega aegsasti kursis!

Iga panus loeb!

Toimetame kooli loomisel ainult tänu heade inimeste toetusele. Et saaksime võimalikult palju õppematerjalide väljatöötamisele ja õppekava koostamisele keskenduda, on igast toetussummast meile suur abi.
Kui Sul on võimalik toetada meie tegevust väikese või veidi suurema rahasummaga, saab seda teha ülekandena SA Kogukonnakool pangakontole EE542200221059790946
Kui näed võimalust ja huvi Avatud Kooli loomisel kaasa aidata suuremates kootöövormides, näiteks kinnisvara, õppevahendite või kooli sisustuse osas, siis kontakteeru palun Heleniga meilitsi helen.sabrak@avatudkool.ee või helista +372 5662 5888.

Suur aitäh kõigile toetajatele juba ette.
Sa said selle kirja, sest liitusid Avatud Kooli uudiskirjaga meie veebilehel. Kui Sa ei soovi Avatud Kooli uudiskirja edaspidi saada loobu tulevastest uudiskirjadest.

Avatud Kool Noblessner Tallinn 10415 Estonia
 Email Marketing Powered by MailChimp