Problém se zobrazením? Klikněte sem
OBRAZ - Obránci zvířat
Už se pomalu balím do Pelhřimova, kde v sobotu odpoledne obdrží těch našich 7 cestovatelek rekord za nejzcestovalejší hejno slepic. Proto budu stručný.
Před chvílí se ke mně dostala všechna čísla ze Slepičí tour. Zkusím Vám ty dva týdny téhle šílené akce stručně shrnout:
- 7 plyšových slepic
- 175 navštívených míst
- 256 zmínek v médiích
- 3657 nacestovaných kilometrů
Něco ale do čísel převést nedokážu – všechna ta nová přátelství a nezapomenutelné zážitky. Obojí doprovázelo celou tour. Je neuvěřitelné, jakou podporu má zákaz klecových chovů slepic po celé republice mezi lidmi.
Posílám Vám alespoň několik fotografií ze Slepičí tour. Můžete si být jistí, že v tom boji za lepší svět pro slepice jsou nás tisíce.
Máme teď jedinečnou šanci nenechat tohle téma usnout. Bez Vaší pomoci se to ale neobejde!
CHCI KONEC KLECOVÝCH CHOVŮ SLEPIC!
PS: Víte, co se stane s hlavními aktérkami Slepičí tour? Vydražíme je a výtěžek z celé aukce použijeme na financování kampaně za zákaz klecových chovů u nás! Kromě plyšových slepic z tour najdete v benefiční dražbě i desítky motivů od známých tatérů. Celou aukci si můžete prohlédnout tady: www.facebook.com/events/2313314645606304
Marek Voršilka
Marek Voršilka
Předseda s odhodláním
OBRAZ na Messengeru? Ano! Víte, že naše e-maily můžete dostávat i do zpráv na Facebooku? PŘIHLÁSIT SE!
Tento e-mail jsme Vám zaslali na základě Vaší dřívější podpory aktivit na ochranu zvířat (petice, výzvy, dary atd.). Nechcete-li podobné e-maily dále dostávat, klikněte sem.
icon-facebook.png
icon-instagram.png
icon-youtube.png