Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 1/2017 ● 23. ledna

Milé dámy a vážení pánové,


srdečně Vás vítám v novém roce a věřím, že sedmička na jeho konci bude symbolem zdraví a štěstí.

I když rozběh roku tradičně nebývá hektický, u nás to tak docela neplatí. Ostatně, přečtěte si sami, co se u nás dělo a co chystáme.

Těším se, že se budeme pravidelně setkávat i letos a pokud máte cokoli na srdci, neváhejte a ozvěte se. Nebo rovnou přijďte na některou z našich akcí, případně se k nám zaskočte podívat. :-)

Vaše Jana Drexlerová

Díky Tesco Stores i vám, zákazníkům


Počátkem roku jsme měli moc milou návštěvu. Šéf obchodního řetězce Tesco v Česku pan Martin Beháň nám přinesl šek na víc jak milion korun. Jde o peníze, které vynesla kampaň Go Pink, v rámci které jste v říjnu nákupem hub či kytiček mohli přispět na boj proti rakovině. Moc si pomoci všech vážíme a děkujeme!

Pojďte tancovat!


Únor je sezónou plesů a nejinak je tomu i u nás. Přijďte se s námi setkat (nebo teprve se poznat) do Tančírny. V rámci benefičního večera pro nás vystoupí skvělá kapela Zatrestband. Akce se koná ve čtvrtek 9. února v pražském hotelu Belvedere, vstupenky stojí 480,- Kč a seženete je ve všech našich Mamma HELP centrech nebo na telefonu 702 209 817.

Otevřeli jsme sociální poradnu


V novém roce přinášíme novou službu: bezplatnou sociální poradnu! Nevíte, zda máte nárok na dávky pro zdravotně postižené, příspěvky na péči, dávky v hmotné nouzi či státní sociální podporu? Hledáte práci nebo potřebujete rekvalifikaci? Budete žádat o důchod? Poradíme vám! Svoje dotazy můžete posílat na e-mail: socialni.poradna@mammahelp.cz. Odpoví vám paní Renata Heinrichová, máma dvou dětí a mammahelpka s víc jak patnáctiletou praxí v sociální oblasti.

Poradna pro pacientky s dětmi


Máte děti a potřebujete poradit, jak jim říct o své nemoci? Nebo vás trápí v souvislosti s onkologickým onemocněním něco jiného a nevíte si rady? Odbornou, a přesto zcela bezplatnou poradnu je možné od ledna navštívit v pražském Mamma HELP centru – jen se musíte předem objednat na tel.: 272 732 691. Po vyhodnocení zájmu chceme toto specializované poradenství zavést i v dalších Mamma HELP centrech v druhé polovině tohoto roku.

Pozvánka na výstavu Michael for Mamma HELP


Byť jde o vážné téma, fotografie studentů pražské umělecké školy Michael vás překvapí. Námět „Žena a rakovina prsu“ se jim podařilo ztvárnit s hlubokým pochopením a pokorou, zároveň originálně a po umělecké stránce velmi zdařile. Výstava momentálně probíhá za velkého zájmu veřejnosti až do 18. února v Domě hudby v Plzni, a její druhá verze bude instalována ve středu 1. února v galerii Automat ve Státní a vědecké knihovně v Hradci Králové. Zveme srdečně na vernisáž v 17 hodin.
Tip z našeho Mamma SHOPu: porcelánová miska s drakem v červené nebo černé barvě za fantastickou cenu 40,- Kč. ● Úplnou nabídku charitativního e-shopu najdete na www.mammashop.cz.
Víte, jak ještě nás můžete podpořit? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
mammahelp
mammahelp.cz
@mammahelp
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje marketingová flotila :: e.vox
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2017 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by Mailchimp