Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter 2/2016 * 28. dubna

Milé dámy a vážení pánové,


jsem ráda, že jste první vydání znovuobnoveného newsletteru přijali s takovou vstřícností. Mnozí z vás se mi dokonce díky tomu i ozvali.

Příští měsíc proběhne už dvacátý Květinový den a tak budeme moc rádi za každého dobrovolníka, který se nám ozve a pomůže nám. Rádi vás také přivítáme na stánku roadshow proti rakovině Měsíc Fénixe v některém z českých a moravských měst.

V dnešním newsletteru se také dozvíte o fantastických kurzech vaření, které se u nás konají, a poradíme vám, jak můžete nákupem přes internet pomoct i Mamma HELPu a přitom nezaplatíte ani korunu navíc.

Díky za vaši přízeň a přeji vám fajn čtení!
Vaše Jana Drexlerová
Hledáme dobrovolníky pro květinový den! Letos už podvacáté proběhne celonárodní veřejná sbírka. Jejím hlavním tématem je letos rakovina prsu u žen a u mužů. Pokud nám chcete jako dobrovolníci pomoct s prodejem kytiček v našich Mamma HELP centrech, ozvěte se nám● Český den proti rakovině organizuje Liga proti rakovině, letos připadl na 11. května. Peníze z celonárodní sbírky pomůžou i našemu sdružení, kde zdarma pomáháme ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám. Více informací o květinovém dni najdete na oficiálním webu sbírky www.denprotirakovine.cz.

Holky, už mi zase chutná!


Krásně se rozjíždějí další akce projektu, který se snaží popasovat se skutečností, že součástí léčby je většinou i chemoterapie, která způsobuje nechutenství.

V dubnu jsme vařily v Praze (18. 4.) italská jídla pod vedením Evy Ferrara, která žila dlouhodobě v Itálii a v Hradci Králové (21. 4.) nás učila indickou kuchyni paní Pavla, která si Indii oblíbila a pravidelně se tam vrací.

V květnu nás čeká v Praze 19. 5. ukrajinská kuchyně s Natálkou a navíc i vyprávění o tradiční ukrajinské svatbě a v Hradci 26. 5. tentokrát ochutnáme Peru.

Více informací o projektu najdete na www.uzmizasechutna.cz a také na našem facebooku (odkud jsme vybrali několik fotek z posledních akcí). Další programy najdete přímo na stránkách jednotlivých Mamma HELP center.

Víte, že i nakupováním na internetu nám můžete pomáhat?


Nezaplatíte přitom ani o korunu víc. Jeden klik navíc tak dává smysl!

O všechno se postará projekt GIVT.cz. Jak přesně to funguje najdete na jejich webu.

 
Valná hromada schválila v pondělí 25. dubna Výroční zprávu organizace Mamma HELP, z. s. za rok 2015 včetně hospodaření. Dokumenty, včetně výroku auditora, zveřejňujeme na www.mammahelp.cz, tištěná zpráva je k dispozici v Mamma HELP centrech.

Na další tříleté období byl také zvolen Výkonný výbor organizace ve složení: MUDr. Václav Pecha (předseda), Mgr. Jana Drexlerová (místopředsedkyně), ing. Jana Doucková, ing. Emilie Hnátová, Hana Jírovcová, Hana Kantorová, ing. Ludmila Kubátová, a Dozorčí rada ve složení: ing. Daniela Dornerová, předsedkyně, Olga Růžičková a ing. Helena Tauberová.

 
Statutárními zástupci organizace zůstávají Václav Pecha a Jana Drexlerová.

Nechte se zkontrolovat ve Fénix pointu!


V květnu startuje roadshow proti rakovině, kterou jako Měsíc Fénixe organizuje Pojišťovna VZP společně s vybranými krajskými a okresními nemocnicemi.

Na stáncích zvaných Fénix point ve třinácti českých a moravských městech si můžete nechat vyšetřit své kožní znaménko a získat rady ohledně onkologické prevence. Zapojily se i naše mammahelpky, se kterými se na stánku můžete také setkat - srdečně vás proto zveme!

Přehled míst, kde všude vyroste Fénix point, najdete na webu pojištění Fénix, podle něhož roadshow nese jméno.

Součástí kampaně je také veřejná sbírka na podporu onkologických oddělení zapojených nemocnic. Více informací najdete také ve zprávě na našem webu.
Vyberte si z Mamma SHOPu Kdo by nepotřeboval štěstí? Přinést vám nebo vašim blízkým ho může slon pro štěstí s růžovou mašličkou ze skláren v Nižboru. Pořídíte ho za pouhou stokorunu! ● Úplnou nabídku našeho charitativního e-shopu najdete na www.mammashop.cz.
Jak nás můžete podpořit? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
@mammahelp
mammahelp
mammahelp.cz
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje :: e.vox, spol. s r. o., marketingová flotila
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2016 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by MailChimp