Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 3/2017 ● 14. března

Milí přátelé,


ráda bych dnes oznámila, že naše loňské hospodaření právě úspěšně prošlo auditem a tak nám nic nebrání svolat řádnou Valnou hromadu členů organizace Mamma HELP, z. s., kam jste jako hosté srdečně zváni. Sejdeme se v Burianově posluchárně 3. lékařské fakulty UK, Ruská 87, Praha 10, a to v pondělí 24. dubna v 16 hodin. Bude nám ctí, přijdete–li si poslechnout i naše letošní plány.

Jak se dnes dočtete, určitě nezahálíme – potřebujeme však občas i vaši podporu a pomoc. Někdy stačí vhodit žeton do té správné kasičky – to není žádná námaha, viďte – někdy je potřeba trénovat na delší trať, jindy stačí jen počítat kroky… A kdo má smysl pro výtvarno a k tomu i šikovné ruce, ten třeba vezme do ruky jehlu a bavlnky, jako naše přítelkyně z Křížku dětem. Moc  děkujeme za opravdu už dlouholetou a zcela nezištnou pomoc, děvčata!

Vaše Jana Drexlerová

Hlasujte pro nás na pobočkách prodejen Tesco


Od 8. 3. až do 4. 4. nás můžete podpořit prostřednictvím projektu Vy rozhodujete, my pomáháme. Vhozením žetonu do hlasovacího válce můžete pomoci našim projektům, a to na pobočkách prodejen Tesco v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Vodňanech, Soběslavi, nebo ve Veselí nad Lužnici.  Děkujeme za vaše hlasy a nezapomeňte to poslat dál!

Buď dobrej! Buď dobroběžec!


S přicházejícím jarem startuje také letošní běžecká sezóna. Pokud se chystáte zapojit do některého ze závodů běžecké ligy RunCzech, nezapomeňte, že svou registraci můžete nakoupit přes naši organizaci a tím nás podpořit. Vítáme také běžce, kteří chtějí svým během a tréninkem pomáhat a stát se naším běžeckým fundraiserem, tzv. dobroběžcem

Takhle se do toho loni opřela naše dobroběžkyně Lucie, která se rozhodla nás opět podpořit. Kdo se k ní letos připojí?

Chůze je zdravá a navíc pomáhá


V prvním kole soutěže pojišťovny OZP jste mohli pomoci svou chůzí i Mamma HELPu, který soutěžil v barvách červeného týmu. Až k vítězství jsme sice nedošlápli, ale i tak jsme si z Poděbrad, kde končilo středočeské kolo, odnesli šek na 10 000 korun. Děkujeme za ně nejen organizátorům akce, ale i vám všem, kdo jste pro nás poctivě šlapali. Soutěž pokračuje, nyní v kraji Pardubickém, a vy tak můžete v novém kole podpořit další neziskové organizace. Tak se určitě zapojte, protože Každý krok pomáhá!

Přijďte si vybrat výšivku


Dívky a ženy z celostátní platformy Křížek dětem opět dokázaly, že jsou převelice šikovné. A taky obětavé a nezištné, jako ostatně celou dobu, co nám pomáhají. Minule jsme jim pochválily námořnické motivy a požádaly ještě o pár kousků na toto téma a podívejte se, jakou záplavu výšivek jsme od nich dostaly! Některé zpracujeme do originálních přáníček a jiné použijeme jako výtvarný prvek na módní kabelky. Kdo jste z Brna, přijďte se 6. a 7. dubna podívat do Velkého Špalíčku, kde budeme i tyto krásné výšivky nabízet. Určitě si vyberete!
Talisman z našeho Mamma SHOPu Vyberte si panenku z lýka a textilu, třeba jako ozdobu na stůl, nebo rukodělný dárek. V nabídce najdete různé druhy, cena panenky je 120,- Kč  ● Prohlédněte si, co všechno nabízí náš charitativní e-shop na www.mammashop.cz.
Podpořte nás SMSkou! Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
mammahelp
Instagram
@mammahelp
mammahelp.cz
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje marketingová flotila :: e.vox
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2017 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by Mailchimp