Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 2/2017 ● 22. února

Milé dámy a vážení pánové,


dnes musím především poděkovat za fantastickou akci v hotelu Diplomat, kam nás jako charitativního partnera přizvala společnost Vienna House. Byla to nádherná PINK Párty, večer s velmi milou atmosférou. Díky za sympatie a podporu, i finanční výtěžek, který ve finále překročil 30 000 korun.

Tento týden vás rádi uvítáme v Mamma HELP centru v Olomouci, kde slavíme šest let fungování. A pokud vám to nevyjde ve středu, přijďte na některou z jiných našich akcí, pozvánek tady i na webu najdete dost.

Do brněnského centra právě hledáme posilu do našeho týmu – empatickou a vyrovnanou terapeutku. Máte-li chuť pomáhat druhým, dejte o sobě vědět.

Vaše Jana Drexlerová

Den otevřených dveří v Olomouci


Přijďte se podívat, jak to u nás chodí! Zveme vás na den otevřených dveří do olomouckého Mamma HELP centra, který se bude konat ve středu 22. února při příležitosti šestého výročí jeho fungování. Přijďte se seznámit s prostředím, kde nás mohou vyhledat ženy, které zasáhla rakovina prsu, ale také všichni, kteří potřebují pomoci, poradit, nebo povzbudit. A poznejte náš tým mammahelpek, který je tu pro vás! Těšíme se na vás, den otevřených dveří má svoji událost i na facebooku :-)

Paraplet pro nás odehraje benefici


Netradiční kapela Paraplet pro nás 24. února od 18 hodin pořádá benefiční koncert v olomoucké čajovně Kratochvíle. Vstupné je dobrovolné. "Jsme mladá kapela s tendencí tvořit a experimentovat. Obsazení jsme houslemi, kontrabasem, kytarou a perkusemi. Také všichni zpíváme," píše o sobě kapela. Událost koncertu najdete na našem facebooku.
Důležitá výzva pro vyléčené pacientky v Brně:

Pokud jste sama dobře zvládla toto onemocnění a myslíte si, že by vás těšilo dodat optimismus a naději těm právě nyní nemocným, zavolejte nám do Mamma HELP centra Brno!
 
tel.: 549 216 595
nebo 739 632 885 (koordinátorka centra ing. Lenka Pelánková)

Úžasná atmosféra v Tančírně


První ročník Tančírny, který pro Mamma HELP uspořádala skvělá kapela Zatrestband, byl příjemným zážitkem pro všechny, kdo do pražského hotelu Belvedere přišli. Petr Píša, jeho velký dechový orchestr, zpěváci a zpěvačky dokázali během chvíle vytvořit neuvěřitelnou atmosféru, většinu publika brzy zvedli ze židlí a i těch pár netančících se až do konce večera skvostně bavilo. Další fotografie Václava Holiče najdete na našem webu.

Fashion Event Dotek v Brně pro Mamma HELP


Příští měsíc představí studenti Ateliéru Designu oděvů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně svoje kolekce v rámci akce Fashion Event Dotek. Při té příležitosti proběhne online dražba nositelné kolekce 13 modelů zhotovených 13 studenty zlínského ateliéru. Výtěžek z dražby získá Mamma HELP, za což předem děkujeme. Srdečně vás proto zveme 25. března do Káznice v Brně. Je na co se těšit!
Móda z našeho Mamma SHOPu: poříďte si na jaro tašku s uchem přes rameno z vlny, tmavě hnědou, její rozměr je 33 × 35 cm a cena 300,- Kč  ● Úplnou nabídku charitativního e-shopu najdete na www.mammashop.cz.
Podpořte nás SMSkou! Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
mammahelp
Instagram
@mammahelp
mammahelp.cz
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje marketingová flotila :: e.vox
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2017 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by Mailchimp