Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 12 ● 3. listopadu 2016

Milé dámy a vážení pánové,


růžový říjen je za námi. Jsem ráda, kolik lidí i firem a institucí se zapojilo a společně s námi pomáhali v boji proti rakovině.

Akcí bylo opravdu víc než dost, celkový "účet", co všechno se povedlo, teprve dáváme dohromady (a budeme vás ještě informovat). Věřím, že i díky našim newsletterům jste průběžně měli informací dost.

A přiznám, jsem ráda, že si teď můžu na pár dní chvilku odpočinout. Ale ono se u nás pořád něco děje, ostatně, přečtěte si to sami :-)

Vaše Jana Drexlerová

Projekt OC Letňany přinesl 170 tisíc proti rakovině


Konkrétně to je 173.041,- korun, kolik dává součet všech šeků, které jsme na boj proti rakovině dostali: šedesát tisíc vynesl prodej dárkových šeků, pětasedmdesáti tisíci přispěli zákazníci obchodního centra a dalšími téměř čtyřiceti tisíci přispěla Městská část Praha 18. Akci podpořily známé osobnosti a celá řada firem, všem za jejich podporu děkujeme!

Dejte nám šanci získat 20 tisíc. Ještě dneska!


Šanci získáme jenom tehdy, když nás ještě dneska podpoříte na facebookové stránce GIVT.

Pozdrav z Janských Lázní


V rámci projektu "Říct to dělem" jsme v Janských Lázních uspořádali čtyřdenní workshop s psycholožkou, kterého se zúčastnily pacientky i se svými dětmi.

Speciální poděkování patří naším dobroběžkyním Jitce a Lucii, které se svými běžeckými výzvami pomohly získat finanční částku k uskutečnění tohoto pobytu!

Více fotek najdete ve fotoalbu na našem facebooku.

Pozvánka do Uherského Hradiště


Ve spolupráci s Centrem zdravého pohybu se uskuteční v Uherském Hradišti 12. listopadu od 14 hod. přednáška o prevenci rakoviny prsu. Více informací a přihlášku najdete na našem webu.

#udělejuzel na Instagramu


Naši kampaň Udělej uzel už znáte. Víte ale, že jsme i na Instagramu jako @mamma_help? A kde jinde se pochlubit uzlem, než právě tam!
Háčkovaná vločka z Mamma SHOPu Blíží se Vánoce, logicky se tedy nabízí háčkovaná dečka ve tvaru vločky, kterou v našem charitativním e-shopu pořídíte za pouhou stokorunu.. ● Úplnou nabídku najdete na www.mammashop.cz.
Víte, jak ještě nás můžete podpořit? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
mammahelp
mammahelp.cz
@mammahelp
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje marketingová flotila :: e.vox
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2016 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by Mailchimp