Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 9 ● 11. října 2016

Milé dámy a vážení pánové,


jsem v jednom shonu, jak už víte, říjen je růžový měsíc proti rakovině a je toho opravdu hodně.

Posledně jsem se rozepsala, dneska budu stručná a dám prostor informacím o konkrétních akcích. Mimochodem, v pátek 14. října si mě můžete poslechnout od 15:45 na rádiu Kiss 98.

Všem partnerům i spolupracovníkům děkuju a věřím, že jsme pro vás připravili měsíc plný užitečných informací, povzbuzení i zábavy.

Vaše Jana Drexlerová

Udělej uzel!


O naší nové kampani Udělej uzel  jsme psali už v minulém newsletteru. A už jste ho udělali? Pokud ne, navštivte stránku www.udelejuzel.cz a napravte to!

Uzlíky pěkně přibývají, zapojit se můžete do kampaně i na sociálních sítích.

 

Hlasy pro rekonstrukci


Chystáme se na rekonstrukci sklepa a vybavení keramické dílny. Dali jste nám nejvíce hlasů ve veřejném hlasování v rámci historicky prvního hlasování, kdy mohli občané rozdělit dva miliony korun, které vyčlenila Městská část Prahy 3 na podporu užitečných projektů. Radnici i vám, kteří jste pro nás hlasovali, mockrát děkujeme!

V Hard Rock Café vypukl Pinktober!


Včera v pražském Hard Rock Café proběhl koncert kapely Laura a její tygři, už minulou středu vystoupením Rybiček 48 odstartoval seriál koncertů, jejichž výtěžek organizátoři věnují Mamma HELPu. Upřímně jim děkujeme a vás srdečně zveme na další koncerty:
  • ve středu 12. 10. na Gipsy.cz
  • ve středu 19. 10. vystoupí objev roku Sebastian
  • v úterý 25. 10. hraje kapela Druhá tráva

Svítíte růžově?


V říjnu se snažíme, aby v každém městě, kde sídlí naše Mamma HELP centra, byla osvícena alespoň jedna budova růžovou barvou. Ne všude se to podařilo, nicméně:

V Českých Budějovicích bude od 14. do 16. října růžově nasvícená radnice, stejně tak i radnice v Hluboké nad Vltavou. Ve Zlíně nasvítí jak radnici, tak mrakodrap Krajského úřadu. V Plzni budou v růžové 15. října divadelní budova Nové scény a Muzeum loutek na náměstí Republiky.

Napadlo nás: proč jen velká města? A oslovili jsme starostu malé obce Orličky, pana Michala Hocka. Jeho reakce byla nádherná. „To se mi líbí, odpoledne vylezu na světla a podívám, se, jak to zařídit,“ reagoval. A jak řekl, tak i udělal a kostel je nasvícený. Věříme, že se idea začne šířit geometrickou řadou a k Orličkám se postupně přidají i další obce a městečka?

V Olomouci jste nás podpořily na Maratonu líčení


Tým vizážistek zvládl v sobotu 8. října nalíčít 103 žen, díky nimž jsme vybraly částku 7200 Kč. Akci Make-up maraton uspořádalo MK Studio - Kosmetika Koutná v Divadle na Šantovce. Diky za organizaci i všem, kteří přišli akci podpořit.

Víte, proč je říjen růžový?


Protože v říjnu celý svět bojuje proti rakovině prsu. A tak se i například obchodní centra halí do růžové a připomínají nejen ženám, že je třeba myslet na prevenci, dělat si uzel na kapesníku (nezapomeň na …), že koupí růžového produktu přispívají nebo ať si prostě v říjnu udělají samovyšetření. A kdyby náhodou někdo nevěděl jak na to, v Obchodním centru Letňany i v Nákupním centru Eden jsou stánky edukátorek z Mamma HELPu, které návštěvníkům poradí a ukáží, jak na to. Zároveň je pro všechny v obou centrech připravený bohatý doprovodný program pro všechny generace. Stačí si jen vybrat mezi setkáním s youtubery, známými osobnostmi, programem pro děti s postavičkami Monster High, adrenalinovým závodem na horolezecké stěně nebo návštěvou kina u příležitosti Ladies night a spousta dalšího. Stačí se podívat na www.mesicvruzove.cz #mesicvruzove. Přidejte se k nám a pomozte nám udělat uzel na čemkoliv a sdílet ho na #udelejuzel.

Časopis Moje psychologie pomáhá


Už čtvrtým rokem se časopis Moje psychologie zapojuje do celosvětové kampaně proti rakovině prsu. Díky tomu i letos získáme finanční prostředky z každého prodaného výtisku i z inzerce v říjnovém růžovém čísle.

Děkujeme inzerentům i čtenářům. 
Taška do školy z Mamma SHOPu Ať už jste studentka, učitelka nebo třeba knihovnice, mohla by se vám líbit tmavě modrá taška s potiskem slona, vyrobená z netkané textilie. Je rozdělená třemi přihrádkami, rozměr úložného prostoru je 32 × 30 cm, dno široké 10 cm a celková délka i s uchem 77 cm. Tašku pořídíte za neuvěřitelných 60,- Kč ● Úplnou nabídku našeho charitativního e-shopu najdete na www.mammashop.cz.
Víte, jak ještě nás můžete podpořit? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
mammahelp
mammahelp.cz
@mammahelp
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje :: e.vox, spol. s r. o., marketingová flotila
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2016 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by Mailchimp