Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 7 ● 13. září 2016

Milé dámy a vážení pánové,


od odeslání newsletteru k přípravě toho dalšího to pokaždé uteče tak rychle! A já mám radost, že vždycky se najde spousta novinek, se kterými se vám chci svěřit.

Už tento týden vás v Praze rády uvidíme na sousedské akci Zažít město jinak. Září bude v několika českých a moravských městech ve znamení pochodu. A pokud sledujete TV Nova, prosím, fanděte Romanu Vojtkovi!

Podrobnosti si přečtete na dalších řádcích a já se s vámi těším v říjnu opět naviděnou.

Vaše Jana Drexlerová

Zažít město jinak – s našimi buchtami


Už tuto sobotu 17. září můžete Zažít město jinak v Praze před žižkovským kinem Aero. Od 12 hodin až do večera je tady připravený bohatý program, který si užijí jak dospěláci, tak i děti.

Mamma HELP se tady představí v rámci projektu Holky, už mi zase chutná, tentokrát jsme speciálně vymyslely program s podtitulem Takhle pečou mammahelpky. Zažít město jinak je sousedská záležitost, proto každá z nás přinese plech s nějakou buchtou či koláčem. Nadšeně pohostíme každého, kdo se zastaví u našeho stánku, kdo bude chtít, může přispět do zapečetěné kasičky. Rády bychom vybraly 7.000,- Kč na elektrickou troubu pro naše pražské centrum.

Srdečně vás zveme – přidejte si akci na facebooku.

Vybrala si nás TV Nova!


Možná jste si toho všimli. Stali jsme se charitativním partnerem druhého kola fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas.

Co to konkrétně znamená? Vybral si nás Roman Vojtek, který nás už zná (chodí s námi na AVON pochody). Pokud v některém z dílů soutěže vyhraje, dostane šek na 25.000,- Kč, a protože nám fandí, slíbil, že nám odměnu věnuje.

Tak s námi s napětím sledujte další díly a fanděte mu – i nám :-) 

Pozvánka na pochod


Srdečně vás zveme na tradiční, už šestý pochod s názvem Vyšlápněte si pro zdraví s mammahelpkami a růžovou stužkou. Naučíme vás správný styl Nordic Walking, hůlky vám zapůjčíme a mammahelpky, které s námi půjdou letos poprvé, je od nás dokonce dostanou. Jde o první sobotu v říjnu, čímž symbolicky otevíráme měsíc, který je všude ve světě věnován prevenci nemoci, s níž se potýkáme. Přijďte nás podpořit, ať na to nejsme samy! Pochody se konají v Praze, v Brně, v Českých Budějovicích, v Hradci Králové, v Olomouci a ve Zlíně.
Taška do školy z Mamma SHOPu Ať už jste studentka, učitelka nebo třeba knihovnice, mohla by se vám líbit tmavě modrá taška s potiskem slona, vyrobená z netkané textilie. Je rozdělená třemi přihrádkami, rozměr úložného prostoru je 32 × 30 cm, dno široké 10 cm a celková délka i s uchem 77 cm. Tašku pořídíte za neuvěřitelných 60,- Kč ● Úplnou nabídku našeho charitativního e-shopu najdete na www.mammashop.cz.
Víte, jak ještě nás můžete podpořit? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
mammahelp
mammahelp.cz
@mammahelp
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje :: e.vox, spol. s r. o., marketingová flotila
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2016 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by Mailchimp