Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 8 ● 3. října 2016

Milé dámy a vážení pánové,


říjen, měsíc věnovaný už všude na světě ženám s rakovinou prsu, ale také prevenci, zahájily mammahelpky už tradičně Pochodem s názvem Vyšlápněte si pro zdraví s růžovou stužkou.

V šesti městech se v první říjnovou sobotu přišlo skoro pět set lidí naučit správný styl chůze s hůlkami, ale hlavně šlo o vyjádření podpory ženám, které svou zkušenost s touto obávanou nemocí už mají, nebo se právě léčí. A právě jim jsme udělali radost dárkem – pacientka, která šla s námi poprvé, dostala od nás Nordic Walking hůlky zdarma. Rozdaly jsme jich celkem 78, a jejich majitelky se zároveň staly novými klientkami našich Mamma HELP center.

Paní Serafínka, jedna z nich, hned po zdolání symbolické trasy na Parukářce v Praze na pódiu prozradila, že je pouhé tři týdny po poslední chemoterapii, je šťastná, že mohla celé to odpoledne s námi absolvovat a i přes pochopitelnou únavu jí atmosféra této akce a společenství lidí kolem dodaly hodně sil a optimismu. Podobně emotivně se vyjádřila řada dalších.

Radost nám udělali mnozí partneři již 6. ročníku Pochodu, kteří nás podpořili finančně, různými dárky či pomohli při organizaci akce, která vyžaduje dlouhodobou přípravu. Díky nim jsme všude mohli nabídnout příjemný doprovodný program, a lidé se i díky krásnému počasí skvěle bavili.

Neušli jsme ani zájmu médií, a velmi si vážíme přízně odborníků ze zdravotnictví i politiků, kteří nás svou přítomností a vyjádřením podpory povzbudili. Děkujeme – a zase napřesrok!
***
Pochody v Praze, Brně, Hradci Králové, Olomouci, Zlíně a Českých Budějovicích jsou pro letošek za námi, ale jsme teprve na začátku našeho říjnového maratónu. Dnes, v pondělí, startuje naše nová preventivní kampaň, zaměřená hlavně na mladé lidi. Udělej uzel – a pošli ho dál, to je poselství, které šíříme především prostřednictvím sociálních sítí. Dneškem jsou také dostupné nové webové stránky www.udelejuzel.cz. Proč UZEL? Je přece symbolem – NEZAPOMEŇ na… V tomto případě na PREVENCI. Konkrétně na pravidelné každoměsíční samovyšetření prsu, což nemusí zdaleka být výzva pouze pro ženy! I mužům přece záleží na zdraví jejich partnerek, ne? A poslat UZEL s připomínkou NEZAPOMEŇ mohou prostřednictvím www.udelejuzel.cz i své mamince, sestře, kamarádce… Rádi to zařídíme.

O naší uzlíkové kampani a všech říjnových aktivitách vám toho chceme říct mnohem víc. Naše novinky proto nějaký čas očekávejte každý týden. Těším se na vaši zpětnou vazbu. 

Vaše Jana Drexlerová
Růžový náhrdelník z Mamma SHOPu Udělejte si radost, pořiďte si něco "na sebe" a zároveň přispějte na dobrou věc. Dnes vám nabízíme náhrdelník se světle růžovou štrasovou kuličkou na hadím řetízku, zapínání na karabinku, obvod 42 cm. Šperk vás vyjde jen na 110,- Kč. ● Úplnou nabídku našeho charitativního e-shopu najdete na www.mammashop.cz.
Víte, jak ještě nás můžete podpořit? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
mammahelp
mammahelp.cz
@mammahelp
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje e.vox  :: marketingová flotila
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2016 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by Mailchimp