Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 3 ● 16. května 2016

Milé dámy a vážení pánové,


letos už potřetí vás zdravím u našeho newsletteru.

Tentokrát bych ráda poděkovala panu Carlo Capalbovi za skvělou spolupráci se seriálem závodů Prague International Maraton. Podrobnosti i fotografie z již proběhlých akcí najdete v dalším textu.

O čem ještě se dočtete? Rozšířili jsme odpolední programy v Mamma HELP centrech a ve čtyřech regionech nám můžete pomoct i nákupem v obchodech Tesco. A nebude vás to stát ani korunu navíc!

Díky za vaši přízeň a přeji vám fajn čtení!
Vaše Jana Drexlerová

Běžíme na dlouhou trať... Poběžte s námi!


Mamma HELP je jednou z charitativních organizací spolupracujících s Prague International Marathon (PIM). Díky tomuto partnerství si můžete koupit startovné a běžet pro nás - výtěžek použijeme na provoz našich osmi bezplatných poraden pro ženy s rakovinou prsu.

Aktuální nabídku závodů, na které se můžete přihlásit, najdete na našem webu zde.

Zatím proběhly tři závody, v rámci kterých jste nám přispěli už téměř stem tisíc korun. Šlo o Sportisimo 1/2Maraton, který se konal 2. dubna a registraci si od nás koupilo 40 běžců, O2 Pražská štafeta 4×5, která se konala 19. dubna a štafetu si od nás pořídil tým ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s. r. o., a Volkswagen Maraton Praha, kterého se s „našimi“ startovními čísly zúčastnilo 50 jednotlivců a sedm firemních štafet (týmy Allen Overy, GE Money Bank a Rubinion).

Všem mockrát děkujeme!
Rozšířili jsme odpolední programy v našich Mamma HELP centrech. V Praze přibyl individuální tanec a Salón vzpomínek (nejbližší proběhne 18. 5.), v Českých Budějovicích nově pořádáme besedu s rozhlasovou redaktorkou Mirkou Nezvalovou Nikdy není pozdě splnit si svůj sen (poslední se zatím uskutečnila 3. 5., další termíny připravujeme) a v Brně se učí na pokračování luštit sudoku (18. 5.). Snažíme se, aby u nás každý našel něco, co ho bude bavit a neměl čas na špatné myšlenky. ● Úplný program jednotlivých center najdete na webu.

Vy rozhodujete, my pomáháme


Nakupujete v prodejnách Tesco? Až do 7. června 2016 můžete hlasovat pro projekty Mamma HELP - „Prsa na přednášky“ a „Holky, už mi zase chutná!“ na pobočkách obchodů Tesco CZ v Brně, ve Zlíně, v Českých Budějovicích a v Hradci Králové. Za svoje nákupy obdržíte hlasovací žeton, který následně vhodíte do hlasovacích boxů v obchodech. Děkujeme za podporu!
Vyberte si z Mamma SHOPu Před blížícím se dnem dětí vám nabízíme výběr z našich látkových koček: jsou v různých barvách, 20 cm velké. Milý dárek vyjde na 100 Kč ● Úplnou nabídku našeho charitativního e-shopu najdete na www.mammashop.cz.
Jak nás můžete podpořit? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
@mammahelp
mammahelp
mammahelp.cz
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje :: e.vox, spol. s r. o., marketingová flotila
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2016 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by MailChimp