Er zijn nog volop tickets beschikbaar voor dit grootse (online) onderwijs evenement!
Een grote groep top sprekers, maken hun opwachting en kunnen niet wachten om hun verhaal met iedereen te delen. De volgende onderwerpen zullen o.a. aan bod komen: professionalisering, didactiek, evidence informed onderwijs, etc. Wij denken dat er voor iedere leraar wel een geschikte sessie zal zijn op 19 juni.
Wil jij een ticket bestellen voor het evenement? Dat kan! Kijk vervolgens mee vanuit het klaslokaal, de lerarenkamer of vanuit huis!
In deze rubriek brengen we iedere keer een bezoeker in beeld. Elke nieuwsbrief weer iemand anders en elk op een andere manier gelinkt tot researchED Nederland.
Eddy Erkelens Groepsleerkracht & website-maker
"Als je van onderwijs houdt, moet je hier zijn.''
Hoe ben jij bij researchED uitgekomen?
Ik volg researchED al lang en vind het een prachtig initiatief! Het vormt een belangrijke brug tussen wetenschap en onderwijspraktijk. En het stimuleert evidence informed onderwijs, waar leraren en leerlingen van profiteren.
Waar kijk je naar uit als je naar het programma van 19 juni kijkt?
Op 19 juni kun je veel nieuwe kennis opdoen over effectieve aanpakken in deze COVID19-crisis. Deze inzichten zijn nu harder nodig dan ooit. Ook kijk ik uit naar nieuwe ontmoetingen met leraren en schoolleiders.
Waarom zou jij researchED aanraden bij je collega's?
Omdat het de plek is waar je nieuwe kennis opdoet, je laat inspireren en leuke mensen ontmoet!
Sprekers
Voor deze bijzondere editie nodigen we een mix van sprekers uit. Bekende namen uit de academische onderwijskundige onderzoekswereld, maar ook jonge onderzoekers en leraren die graag delen hoe zij de uitkomsten van onderzoek integreren in hun lespraktijk. Meer weten..
Promo researchED Abonneer je op ons Youtube kanaal om op de hoogte te blijven van de nieuwste video's.
Marcel Schmeier - Bordwerk & aantekeningen
Aankomende evenementen
Lancering Doorloopjes.nl - 11 mei 2021
11 mei gaat de website Doorloopjes.nl live. De website geeft in 50 doorloopjes met korte video’s een handvat voor leraren. Registreren wordt gratis en levert je veel nieuwe inzichten op die je meteen kunt toepassen in je werk!
De show wordt gehost door de Meesters met Dromen en gepresenteerd door Lucelle Deneer.
We verheugen ons enorm op de landelijke researchED conferentie van 2021. We organiseren op zaterdag 19 juni researchED Nederland 2021. Live te volgen vanuit de huiskamer/klaslokaal of fysiek op het Corlear College te Nijkerk.
Tickets kan je bestellen via de onderstaande button.