Copy
Kouzlovuni.cz
Otevřít email v prohlížeči

Milá/ý <<Jméno>>

trošku jsem zvolnila frekvenci zasílání emailů, nechtěla jsem vás přehlcovat. Doufám, že všichni zvládáte. Máme mezi sebou i zdravotníky / lékárnice / porodní asistentky, všem se moc klaním a děkuji za vaši práci. Děkuji osobně také za všechny ohlasy na můj poslední email.

Dnes posílám hned 2 aktuální články. Oba se dotýkají růže, ale každý z nich z jiného úhlu. Situace kolem poslední vizity s Jaroslavem Duškem a jeho hostem Milanem Calábkem mě trošku vyděsila. Všechny dostupné odkazy a moje úvahy najdete v článku Láska za časů korony. Video bylo bohužel staženo, ale je dostupný audio záznam.

Přidávám také druhý článek se 4 květinovými bylinnými vůněmi, které terapeuticky hojně využívám... při strachu, pocitu osamění, depresi... zkrátka teď se vám budou hodit. Jsou to opravdu moji favorité z praxe, tak pokud potřebujete trošku podpory, sáhněte po nich a namíchejte si je třeba do inhalační tyčinky. Tipy, recepty a informace o těchto olejích najdete v článku Jak obnovit vnitřní rovnováhu s vůní bylin?

Přeju vám klidné první jarní dny, úsměv na tváři, čas pro sebe a na procházkách oči otevřené :-)

Láska za časů korony? Hvězdný badyán v objetí růže #5

V předchozích článcích jsme se věnovali antivirovým olejům exotickým i evropským, citrusům pro dobrou náladu i zbavení negativních myšlenek. Dnes mi dovolte malé zamyšlení. Nad tím, jak je možné, že na virus v Číně používají tu nejvoňavější květinu květin. Růži.

Přečíst článek

Jak obnovit vnitřní rovnováhu s vůní bylin? #6

Začíná to být dlouhé. A to jsme stále na začátku. Jak zvládat současnou pandemii a s ní související strachy, smutky, pocity osamění a obavy z budoucnosti? S aromaterapií! Sáhneme po klasických evropských bylinách, které mají společný dar harmonizovat naše emoce.

Přečíst článek
lusilija

Lusílija

šéfredaktorka časopisu Kouzlo vůní
kreativní duše Bylinek našich babiček
aromaterapeutka, lektorka v Simbis

P.S. Namíchala jsem pár univerzálních vůní, najdete je u tady u mě na stránkách.
Facebook
Instagram
YouTube
Naši VIP partneři
   
Naši partneři
     
Copyright © 2020 Kouzlo vůní, All rights reserved.

Tento email Vám byl zaslán, jelikož jste v minulosti projevili zájem o naše služby.
Chcete změnit nastavaní zasílání emailů?
Zde se můžete k odběru přihlásit nebo odhlásit.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Kouzlo vůní s.r.o. · Husova 112 · Šťáhlavy 33203 · Czech Republic