Copy

Milí naši čtenáři,

tento víkend měl proběhnout již potřetí přeložený termín kurzu Vůně přírody. Určitě to znáte, každý teď máme různé změny a omezení. "Živé" aromaterapeutické kurzy pravidelně v Plzni pořádám již 6 let. No a protože kurz samozřejmě není, připravila jsem pro vás pro všechny alespoň krátkou náhražku - video přednášku na téma Aroma lékárnička na podzim.

Přednášku jsem původně s jiným obsahem plánovala na zářijový festival do Brna a když jsem se ho nemohla zúčastnit, začala jsem rozmýšlet její natočení na kameru.
Je to pro mě po našich živých webinářích opět další krůček blíže k vám...


Co na přednášku říká naše čtenářka Petra?

„Zajímavá praktická přednáška pro tyhle podzimní dny, ač se aromaterapii věnuji nějaký ten pátek, tak pro mě byla přínosná, shrnující důležité informace a hlavně super praktické recepty! Hned některé z nich využiju při přípravě vánočních dárečků. Líbilo se mi i rozčlenění na 4 videa, mohla jsem si je pak pustit dle své potřeby a času. Takže všem doporučuji! ;-)“

Petra Konečná

Ano, zvolila jsem formu předtočených 4 samostatných videí záměrně, abyste se mohli snáze k tématům vracet. A protože gram praxe vydá za tunu teorie, 2 videa jsou více teoretická a 2 ryze praktická, plná receptů. K přednášce jsou samozřejmě ke stažení podklady. A pod přednáškou otevřená diskuze.

A jak přednášku popsala naše korektorka Martinka Heš?

foto aroma prednaska

Aroma lékárnička na podzim. Přivoňte si k lepším zítřkům a pečujte o své psychické i fyzické zdraví

Jak lépe zvládnout nelehkou situaci letošního podzimu pomocí aromaterapie? Připravte si vlastní aroma lékárničku. Vyčistíte díky ní vzduch i hlavu a odeženete negativní myšlenky. Zkušená aromaterapeutka Míša si pro vás připravila jedinečnou 90minutovou online přednášku, v níž vás ve čtyřech videích postupně provede světem éterických olejů, které letos na podzim oceníte nejvíce, a top recepty z nich.

Které éterické oleje mají vědecky potvrzené účinky proti covidu-19 a jak je správně použít, pokud se zatím s aromaterapií teprve oťukáváte? Jak nás aromaterapie podpoří v oblasti prevence a posílení imunity i první pomoci proti virům, nachlazení, rýmě či kašli? A jak si doma vyrobit dezinfekční gel na ruce, účinné inhalační směsi nebo průduškovou mast? To všechno je jen drobný náhled do podzimní Aroma lékárničky.

90 minut pro zdravější tělo i mysl

Uvařte si čaj, zachumlejte se do deky a věnujte hodinu a půl svému duševnímu i tělesnému zdraví. Přednáška Aroma lékárnička na podzim vás zasvětí do tajů aromaterapie, pokud s ní teprve začínáte, a inspiruje vás a dodá hromadu praktických tipů a receptů i v případě, že patříte mezi ostřílené aromaznalce nebo pravidelné čtenáře Kouzla vůní.

Protože je naším přáním, aby byla Aroma lékárnička dostupná pro všechny, nabízíme ji pro vás za speciální podzimní cenu 290 Kč.

Podzim bývá náročný každoročně, ale ten letošní nás zkouší víc než kdy jindy. Rozhodnutí, zda si zvolit strach a stres, nebo optimismus a silnou mysl, je plně v našich rukou. A právě éterické oleje jsou perfektním společníkem, který nás v tom nenechá samotné. (Martina Heš Hudečková)
Celý článek si přečtěte tady

Objednejte si video přednášku zde
Přesvědčilo vás to? Pokud i vás přednáška láká, neodkládejte studium na někdy potom, ale pojďte se do ní pustit HNED. Proč ne během TOHOTO víkendu? Dokud máme VOLNÉ večery? Přeju vám krásný a pohodový a snad i částečně studijní víkend.

P.S. Na rozptýlení přidávám ještě rozhovor se mnou. Pustíte si ho přes Spotify nebo přes Google.
lusilija


Lusílija

šéfredaktorka časopisu Kouzlo vůní
aromaterapeutka, lektorka v Simbis
kreativní duše Bylinek našich babiček

 
Facebook
Instagram
YouTube
Naši VIP partneři
  
Naši partneři
    
Copyright © 2020 Kouzlo vůní, All rights reserved.

Tento email Vám byl zaslán, jelikož jste v minulosti projevili zájem o naše služby.
Chcete změnit nastavaní zasílání emailů?
Zde se můžete k odběru přihlásit nebo odhlásit.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Kouzlo vůní s.r.o. · Husova 112 · Šťáhlavy 33203 · Czech Republic