Copy
Kouzlovuni.cz
Otevřít email v prohlížeči

Milí naši čtenáři,

doufám, že si tento prázdninovo-dušičkový víkend v rámci možností užíváte plnými doušky. Vyrazili jste ven do přírody, odpočíváte nebo si čtete něco hezkého. Uvaříte si něco dobrého a celkově uděláte něco sami pro sebe, pro svoje zdraví a dobrou náladu.

Pro zpříjemnění vašeho odpočinku vám posílám nový Měsíčník. Sestavila jsem ho ze svátečních dušičkových článků z našeho archivu i našich posledních článků s aroma tipy a recepty.

Přeji vám krásný víkend a buďte zdraví na těle i na duchu!

lusilija


Lusílija

šéfredaktorka časopisu Kouzlo vůní
aromaterapeutka, lektorka v Simbis
kreativní duše Bylinek našich babiček

 

Přednáška: Aroma lékárnička na podzim
Zbrusu nová přednáška o aromaterapii a aroma lékárničce pro podzimní období. Najdete v ní tipy pro domácí i pracovní použití, 10 účinných éterických olejů proti podzimním nemocem a kupu receptů. Zařadila jsem do ní také 3 aktuální recepty s antivirovými éterickými oleji proti covid-19. Více info

Objednejte si přednášku zde

Kateřina Svobodová Brooker: Antivirové účinky éterických olejů #21

Viry jsou zodpovědné za různé infekce a nemoci od běžného nachlazení až po rakovinu. Jak na viry působí éterické oleje, které z nich jsou nejúčinnější a jakým způsobem je používat jako antivirotika? 
Přečíst článek

Jalovec, vykuřovadlo skvělé pro podzimní zdraví i k oslavě Dušiček

Tentokrát bude řeč o posvátném jalovci. Tradičním vykuřovadle s mnoha blahodárnými účinky! S nástupem chladnějšího počasí jde ruku v ruce nástup různých epidemií. Nejsou to mor a cholera jako v evropském středověku, ale potrápit nás dovedou pěkně. A jalovec s nimi umí zatočit! (K. Polívková)
Článek je součástí vzdělávacího programu Bylinky našich babiček 1.
Přečíst článek

Vůně přírody: jalovec jako loď, kotva i přístav

Jalovec přirozeným způsobem propojuje tělo a ducha. Nastavuje nám zrcadlo a chrání před negativními energiemi i špatnými sny. Výborným pomocníkem je při dýchacích obtížích, bolestech svalů nebo chronické únavě. Jak voní éterický olej z jalovce, za kolik ho pořídíte a kdo by si ho měl pravidelně dopřávat? (M.L.Makulová)
Článek
je součástí vzdělávacího programu Bylinky našich babiček 2.
Přečíst článek

Cedrem, cypřišem, jalovcem, tak by mohly vonět Dušičky a Slunovrat

Máme tady nejtemnější část roku a svátky smrti, transformace, klidu, ale i očekávání. Aktuální období může vypadat poněkud nevesele. Tma, zima, plískanice. Jenže Příroda je cyklická. Tak vše, co právě odpadává, noří se do země, sesychá, to všechno zase na jaře povstane s novou sílou. (K. Polívková)

Přečíst článek

Zapalte světla, rozsviťte lásku, jsou tady Dušičky!

Podzimní večerní chlad mě chumlá do měkkého šátku a bundy, moje uši vzdorují ohlušujícímu tichu, oči oslepuje široširá tma prozářená světlem nekonečného množství barevných světýlek a v břiše tlačí pocit nepohodlí. Když otevírám starou kovovou bránu hřbitova, povoluje s mírným povzdechem a já vstupuji na území zcela sváteční. (M. L. Makulová)

Přečíst článek
EO pro covid-19
Facebook
Instagram
YouTube
Naši VIP partneři
  
Naši partneři
    
Copyright © 2020 Kouzlo vůní, All rights reserved.

Tento email Vám byl zaslán, jelikož jste v minulosti projevili zájem o naše služby.
Chcete změnit nastavaní zasílání emailů?
Zde se můžete k odběru přihlásit nebo odhlásit.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Kouzlo vůní s.r.o. · Husova 112 · Šťáhlavy 33203 · Czech Republic