Copy
Kouzlovuni.cz
Otevřít email v prohlížeči
mesicnik foto

Milí milovníci kouzel a vůní,

vrátili jsme z Krkonoš, kde jsme byli lyžovat, procházet se, jen tak plynout a načerpat inspiraci. Bylo to úžasné. A proč vám to píšu? Protože právě inpiraci můžete načerpat s éterických olejem z borovice, který vám posílám v tomto měsíčníku. Borovice patří mezi bezpečné oleje i pro těhotné ženy a děti, jediná její "nevýhoda" je, že snadno oxiduje, a tak kupujeme jen malé lahvičky oleje a rychle je spotřebujeme.

Jste-li spíše letní tip, máme v tomto měsíčníku článek i pro vás. Jihoitalský bergamot vás vtáhne do svého světa a přenese k moři, kde je věčná pohoda a klídek.

Stále ještě se můžete zapojit do naší výzvy 7 korun denně pro přírodu, společně jsme již zvládli vybrat přes 7000 Kč! Whou! Přidáte se? Přispívat můžete do 26.2. do půlnoci.

Jukněte také na kupu praktických článků z našeho programu Bylinky našich babiček 2 a vzdělávejte se s námi v aromaterapii a bylinkách.

Objednejte si Bylinky našich babiček 2
lusilija

Lusílija

šéfredaktorka časopisu Kouzlo vůní
kreativní duše Bylinek našich babiček

aromaterapeutka, lektorka v Simbis
bergamot foto

Bergamot harmonizuje, osvěží a odnese starosti

Když mi bergamot vstoupil do života, celou mne zahalil ve své opojné jemně nahořklé vůni a nezaměnitelné chuti. Otevírám lahvičku tohoto éterického oleje a přenáším se zpět do jižní Itálie, na cestu plnou nových objevů, poznání… a jednoho báječného rostlinného přátelství. Vydejte se se mnou do slunné Kalábrie za jedinečným stromem a jeho plody – bergamotem. (Kateřina Langerová)

Přečíst článek
borovice foto

Vůně přírody: borovice pro motivaci, inspiraci a sebepřijetí

Borovice, tak obyčejná a přitom krásná a vznešená. Plná světla, slunce a větru, kterými vás obklopí. Přinese vám inspiraci, podpoří sebelásku a vaše kreativní já. Také uleví při kašli, nachlazení, nervové slabosti a dalších obtížích. V čem je éterický olej z borovice jedinečný, jak si vybrat ten pravý a s jakými vůněmi ho kombinovat? (Michaela L. Makulová)
Článek je součástí vzdělávacího programu Bylinky našich babiček 2.
Přečíst článek
ricinovy olej foto

Ricinový olej: dobrý sluha, ale špatný pán

Každý z rostlinných olejů je něčím speciální, v něčem jedinečný. Ricinový olej rozhodně nepatří ke klasickým masážním olejům, na to je moc hustý a viskózní. Zato má řadu výjimečných vlastností, pro které je po něm dobré v případě potřeby sáhnout. Jaké to jsou a jak ho využít při výrobě domácí kosmetiky? (Kateřina Polívková)
Přečíst článek
vykurovani foto

Začínáme s vykuřováním: jak na očistu prostoru? [video]

Z předchozích dílů už víte, jak pálit bylinky, dřevo a pryskyřici. V dnešním videu se společně pustíme do očisty prostoru. Jakou základní věc musíme mít na paměti, než začneme čistit prostor vykuřováním? Jak na to technicky a jak postupovat, abychom na žádný kout nezapomněli? A je vhodné během vykuřování větrat (Kateřina Polívková)
Video
je součástí vzdělávacího programu Bylinky našich babiček 2.
Přečíst článek
sbirka

Společná sbírka pro přírodu přes Darujme.cz

Milujete vůni bylin, stromů a přírody kolem nás? Procházíte se rádi na louce, v lese či u řeky? Sbíráte si bylinky na čaje? Výhonky stromů na sirupy? Nebo se jen rádi kocháte pohledem na stromy? Příroda nám nabízí své dary každý rok, pojďme ji společně také obdarovat. (Michaela L. Makulová)
Přečíst článek
Facebook
Instagram
YouTube
Naši VIP partneři
   
Naši partneři
     
Copyright © 2020 Kouzlo vůní, All rights reserved.

Tento email Vám byl zaslán, jelikož jste v minulosti projevili zájem o naše služby.
Chcete změnit nastavaní zasílání emailů?
Zde se můžete k odběru přihlásit nebo odhlásit.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Kouzlo vůní s.r.o. · Husova 112 · Šťáhlavy 33203 · Czech Republic