Copy
UUDISKIRI
MÄRTS 2017
Parim haigla sünnib meie kõigi abiga!
Uuendati operatsiooniploki instrumendiparki
Sõbrapäeval, 14. veebruaril esitleti Tallinna Lastehaigla operatsiooniplokis uusi operatsiooniinstrumente, mis osteti 2015. aasta heategevuskampaania käigus kogutud raha eest. Uued operatsiooniinstrumendid telliti Saksa tootjalt KLS Martin. Projekti kogumaksumuseks kujunes 115 000 eurot plaanitud 100 000 asemel. Maksumuse tegi kallimaks, et iga instrument  varustati koodiga, mis võimaldab IT süsteemis jälgida selle asukohta ja olukorda ning kiirendada lõikuskomplektide ettevalmistamist. Lähemalt siit

Selveri heategevusprojekt „Koos on kergem“ kogus 123 800 eurot
Suurim toetussumma, 46 500 eurot läheb Tallinna Lastehaigla hingamisfüsioloogia keskusele, mille eest on plaanis soetada köhaaparaat ja ostsillomeeter, et mõõta väikelastel hingamisfunktsiooni. Lähemalt kogu kampaaniast loe siit

Inna Kramer SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja, dr. Katrin Luts Tallinna Lastehaigla juhatuse esimees ja Kristi Lomp AS Selver juhatuse liige

Inna Kramer SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja, dr. Katrin LutsTallinna Lastehaigla juhatuse esimees ja Kristi Lomp AS Selver juhatuse liige

Köhast tingitud raskusi leevendab uus köhaaparaat

Annetuste eest ostetud köhaaparaat on ettenähtud kasutamiseks patsientidele, kes ei saa köhida või efektiivselt röga väljutada. Nimetatud olukorra põhjuseks võivad olla seljaaju vigastused, neuromuskulaarne puudulikkus või tõsise kopsuhaigusega seotud raske nõrkus. CoughAssist seadmest on kasu kõikidel lihasdüstroofiast, raskekujulisest müasteeniast, lastehalvatusest või teistest neuroloogilistest haigustest põhjustatud hingamislihaste halvatustest, nagu näiteks seljaaju vigastustest tingitud köhimispuudulikkusega patsientidel. Tegemist on abistava seadmega sekreedi väljutamise protsessis, ennekõike röga väljaköhimisel ja raviprotsessis erinevate haiguste puhul.
Soovime patsientidele kergemat paranemist!


Füsioterapeut Margit Juudas esitlemas köhaaparaati

Füsioterapeut Margit Juudas esitlemas köhaaparaati

Aasta Heategija Kalle Sepp märkas ja aitas
Heategevusprogramm "Märka ja aita" valis 2016 aasta heategijaks laulja Kalle Sepa, kes "Su nägu kõlab tuttavalt" k
aheksandas saates Ivo Linna parodeerimisega saadud 1000 eurot annetas lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonnale. "Tallinna lastehaigla vastsündinute osakond on legendaarse Adik Levini käe all üle 30 aasta erinevate probleemidega tegelenud. See osakond on kuulus ja tunnustatud tänu oma professionaalsusele nii Euroopas kui ka teisel pool ookeani. Olen kuulnud, kuidas meie lastearstide töömeetoditest ja pühendumisest räägitakse ülivõrdes," ütleb Sepp Õhtulehele, et vastsündinute abistamine on ühiskonna prioriteet.


“Aitame koos” andis panuse laste ja toiduvajajate heaks.

Terve aasta vältel olid Ülemiste keskuses annetuskastid, kuhu kõik soovijad said raha annetada. Omaltpoolt andis panuse ka Ülemiste keskus. Sel aastal koguti raha Eesti Toidupangale, MTÜle Enneaegsed Lapsed, SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondile, Tallinna Lastekodule ja Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidule.
Igale organisatsioonile annetati 1000 €.

Lastehaigla Toetusfond kasutab annetuse kõige pisemate patsientide heaks, ostes rinnapiima analüsaatori, pastörisaatori ja homogenisaatori. Need aparaadid aitavad sügavalt enneaegsetel vastsündinutel turvaliselt terveneda ja kosuda.

Kuidas kasutavad toetussummat teised organisatsioonid saad lugeda siit


Täname häid annetajaid!
Väikestest panustest sünnivad suured!

EY Eesti Aasta Ettevõtja Galaõhtu külalised annetasid 3250 eurot
EY tegi peokülalistele üleskutse teha annetus Tallinna Lastehaiglasse onko-hematoloogia osakonda loodavate isolatsioonipalatite toetuseks.  
1986. aastal alustas EY Milwakes, USAs Entrepreneur Of The Year ehk Aasta Ettevõtja konkursi korraldamist. Selle eesmärgiks oli tunnustada ettevõtjaid, kes tänu oma leidlikkusele ja sihikindlusele olid üles ehitanud edukaid ning kasvule orienteeritud ettevõtteid. Tänaseks on EY võtnud endale kohustuse tunnustada ettevõtlust 60 erinevas riigis üle maailma.
Kultuurikatlas toimunud galal kuulutati välja EY Eesti Aasta Ettevõtja 2017 laureaadid, kelleks on pakiautomaatide ja robotite tootja Cleveroni ning veebikaubamaja ON24 omanikud ja juhid Arno Kütt ja Peep Kuld. Auhinna andis üle eelmine EY Eesti Aasta Ettevõtja Jevgeni Kabanov.
Ettevõtja Elutööpreemia pälvis Mati Vetevool, kes on kalatööstuse M.V.Wool asutaja ja juhataja. Elutööpreemiaga tõstab EY esile neid teotahtelisi ja inspireerivaid ettevõtjaid, kes on andnud Eesti majanduse arengusse pikaajalise panuse.
Suur tänu EY algatuse ja toetuse eest!
Suur tänu lahkele annetajale!

 

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus sõlmis Tallinna Lastehaigla Toetusfondiga kolmeaastase koostöölepingu, mille raames toetab keskus iga konverentsil või koolitusel osaleja eest lastehaiglas viibivate laste ravi. Kevadperioodil kogutakse toetust haiglasse onkoloogia-hematoloogia osakonda rajatavate isolatsioonipalatite rajamiseks.
Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus alustas tegevust 2010. aastal eesmärgiga muuta konverentside ja koolituste akadeemiline vorm interaktiivseks arenemiskeskkonnaks, kus passiivne kuulaja muutub aktiivseks kaasamõtlejaks.
On igati tänuväärt, et konverentside ja koolituste korraldamisel ja sisu loomisel keskendutakse lisaks kliendi ootustele ja rahulolule ka võimalusele teha head.

EnergyRain OÜ tegevusalaks on põhiliselt Tallinna Sadamas reklaami eksponeerimine ja nutiseadmetele laadimisteenuse pakkumine. Firma algatas kampaania nimega "Rõõmsama ühiskonna heaks", mille abil soovitakse toetada Tallinna Lastehaigla Toetusfondi kindla summaga iga laadimise pealt (keskmiselt kasutab EnergyRain teenuseid ühes kuus 250-400 inimest). EnergyRain OÜ jaoks on väga olulisel kohal ühiskonnale lisaväärtuse pakkumine ja hädasolijate abistamine, mille tõttu soovitakse aidata ka raskustes olevaid lapsi nii palju kui võimalik.

Kingi tähtpäevaks annetus

Üks kõige raskemini kingitav asi on headus, kuna tavaliselt tuleb see endale tagasi (Mark Ortman)

Kõik me oleme kogenud kohmetut kimbatust enne saabuvat tähtpäeva. Mida küll kinkida sünnipäevaks, pulmadeks, firma juubeliks? Sobiva kingi leidmine võib olla stressirohke.
Toetusfond pakub headtegeva lahenduse:
Julgustage oma lähedasi, sõpru ja tuttavaid ning töökaaslasi tegema kinkide asemel annetus.
Nii kindlustame ühiselt abi vajavatele lastele parima võimaluse eluterveks tulevikuks.
Annetuse kinkimine toimub siit 
 
Koos jõuame eesmärgile lähemale!


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Tallinna Lastehaigla Toetusfond · Tervise 28 · Tallinn 13419 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp