Copy
 
Milí přátelé programu LIFE,

máme za sebou další rok úspěšného účinkování LIFU v České republice. V letošním roce jsme opět zaregistrovali větší zájem o finanční prostředky z tohoto originálního programu. Na Ministerstvu životního prostředí evidujeme 17 schválených žádostí do české národní výzvy. Úspěšným žadatelům jsme na přípravu projektové žádosti vyplatili již přes milión korun, a pokud projekty projdou i sítem evropské výzvy, čekají na ně nejen další milióny korun od MŽP, ale především nemalé finanční prostředky od Evropské komise.

Nás všechny pak může především těšit, že již probíhající projekty i projekty čekající na schválení pomohou nejen všem žadatelům - firmám, vysokým školám, městům a obcím, institucím i státním úřadům v jejich rozvoji - ale hlavně našemu životnímu prostředí.

S rostoucím povědomí o LIFU roste i úloha národního kontaktního místa, které v letošním roce zintenzivnilo podporu zájemcům o podání žádosti do projektu. Nejen tím, že nově přispíváme na přípravu projektové žádosti, ale také tím, že jsme připravili nové informační materiály, zvýšili počet osobních konzultací i informačních seminářů a nachystali další služby pro žadatele do programu.

Přejeme Vám v příštím roce hodně úspěchů nejen v osobním, ale i v pracovním životě. Třeba s programem LIFE a nemalými možnostmi, které Vám nabízí.

 
Váš tým LIFE
 
Copyright © 2016 Ministerstvo životního prostředí, All rights reserved.
Newsletter programu LIFE

Our mailing address is:
Ministerstvo životního prostředí
Vršovická 65
Prague 100 10
Czech Republic

Add us to your address book


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp