Copy

Prežite Vianoce s chudobnými

Komunita sv. Egídia pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov a jej hlavným cieľom je vytváranie priateľstiev s ľuďmi na periférií spoločnosti.  

Práve na Vianoce, ktoré by mal človek tráviť v kruhu rodiny, by sme s našimi priateľmi bez domova chceli takúto rodinu vytvoriť.
27.12. preto organizujeme Vianočný obed v Bratislave, kedy si spolu so 150 priateľmi bez domova spoločne sadneme k rodinnému stolu. Pridajte sa k nám a strávite tento deň s nami a s našimi kamarátmi, ste srdečne vítaní, začíname o 13:00 omšou v kostole u Františkánov v Bratislave. Ak by ste chceli pomôcť s prípravami, napíšte nám na info@santegidio.sk.


Na to, aby sme tento deň pre našich priateľov mohli zrealizovať potrebujeme i finančnú pomoc. Hľadáme 150 z vás, ktorí by si “adoptovali” jedného chudobného človeka a pokryli náklady spojené s Vianočným obedom.

Váš dar v hodnote:

1) 7 €  nám umožní zabezpečiť teplú polievku, hlavné jedlo a zákusky na vianočný obed pre jedného priateľa bez domova.

2) 20 € nám okrem vyššie spomenutého jedla umožní nakúpiť vianočný darček pre jedného priateľa bez domova. V rámci vianočných darčekov sa budeme snažiť darovať praktické veci ako napr. šal, čiapka, rukavice, ponožky, hygienické potreby

3) Akákoľvek vyššia suma nám pomôže nezostať len pri vianočnom obede, ale pravidelne každý týždeň pomáhať chudobným priateľom bez domova, formou teplej kávy, čaju a chlebíkov. Zvlášť nám pomáhajú pravidelné mesačné dary, ktorá nám umožňujú pomáhať druhým už vyše 10 rokov.
Naše číslo účtu:  SK96 7500 0000 0040 1936 5008.

Ak nám do poznámky napíšete svoj kontakt, tak vám radi pošleme z tohto obeda fotky a radi zorganizujeme osobné stretnutie s človekom, ktorému ste tento obed zaplatili.

Viac informácii na: www.santegidio.sk
Ďakujeme

Komunita Sant´Egidio, o. z.
Ul. 29. augusta 7, 811 08 Bratislava
e-mail:  info@santegidio.sk
bankové spojenie: SK96 7500 0000 0040 1936 5008

Chcete zmeniť odoberanie takýchto mailov?
Tu si môžete upraviť nastavenia alebo odlhásiť sa z odberu


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Komunita Sant'Egidio · 29. augusta 7 · Bratislava 841 02 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp