Copy
Привіт-привіт!

Дивіться, які штуки я знайшов цього тижня.

 
 

Візуалізації

У The New York Times та Washington Post вийшли візуалізації, які досліджують, коли розпочинається весна в різних регіонах США. У WashPost - добірка гарних карт, з яких виходить, що весна і більшості штатів починається все раніше. У NYT гарна анімація, котра показує, коли з'являється перше листя. Завжди цікаво дивитись різні підходи до однієї теми!

У LA Times скролітелінг про те, як змінюється тінь на стадіоні Dodger впродовж року. Дуже практична штука - для відвідувачів, котрі хочуть сидіти в тіні під час матчу. Там для кожного дня, коли на стадіоні є гра, є відповідна візуалізація, яка показує набільш заповнені сонячним світлом та найбільш темні місця. І ще анімації гарні.

І ще в NYT гарний матеріал про расову дискримінацію в США. Там пара симуляцій, котрі демонструють тезу "Most white boys raised in wealthy families will stay rich or upper middle class as adults, but black boys raised in similarly rich households will not".Статті та подкасти

У блозі Datawrapper нова замітка - цього разу про хороплетні карти. Плюси, мінуси, підводні камені - ось все це. Дуже добре розписано, коли є сенс їх використовувати, коли вони найліпше працюють, як можна покращити хороплетні карти. На додачу в новому випуску подкасту Data Stories Ліза Шарлота Рост та Грегор Айш розповідають, як вони розвивають Datawrapper.

А Джим Валландінгхам у блозі розповідає про Altair - це нова бібліотека для візуалізації даних на Python. Altair це по суті обгортка для Vega, зроблена в дусі граматики графіки. Виглядає класно.Інструменти

Вийшла нова версія D3 - 5.0. Новації стосуються читання даних, кольорових схем, методів select, географічних проекцій. І ще з'явився новий модуль - d3-delaunay (опис каже - compute the Voronoi diagram of a set of two-dimensional points).Такі справи.
Гарного тижня!
Андрій
Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
Open this email in browser


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp