Copy
Привіт-привіт!

Дивіться, що я тут познаходив.

 
 

Візуалізації

Минулого тижня в Памплоні (Іспанія) пройшов інфографічний самміт Malofiej. В рамках цього самміту щороку відзначають переможців конкурсу з інформаційного дизайну та візуалізації даних Malofiej Awards.

Найголовнішою номінацією вважається Best of Show - цього року в цій номінації перемогли Berliner Morgenpost та National Geographic.

Перших відзначили за роботу про те, де в Німеччині люди голосують за ультраправі партії. Робота перемогла у категорії "принт", тобто, строго кажучи, відзначили саме друковану версію. Але газету я вам надсилати не стану, дивіться онлайн-версію. Там інтерактивна карта із класними тултіпами. Та ще й bivariate color scale!

А National Geographic відзначили за проект The Science of Hummingbirds. Там, якщо чесно, не дуже багато візуалізації даних, але є красивезні відео з ілюстраціями, поясненнями та анотаціями.

Повний перелік переможців із посиланнями на роботи можна переглянути ось тут. Пізнавальне чтиво, можна зрозуміти, що зара поціновується.

На додачу ще можна переглянути короткий документальний фільм про Malofiej, який зняв Енді Кірк.Статті

Обов'язково подивіться D3 Graph Theory - це інтерактивний посібник з теорії графів (написаний на D3, як можна здогадатися). Інтерактивність полягає в тому, що графи можна створювати самостійно, а формули і ключові статистики будуть оновлюватися автоматично. Цікава штука!

Бачили колись raincloud plots? Це комбінація кількох візуалізацій - violin plot, box plot та jitter plot. Ідея в тому, аби на одній візуалізації показати розподіл величин одразу на кількох рівнях - загальну картину, окремі точки та ключові статистики. Ось в цій замітці Міка Аллен розповідає про цей тип візуалізації та пояснює, як такі графіки робити в R.

Пам'ятаєте, пару тижні тому пробігала тут соніфікація даних від Berliner Morgenpost? У замітці на сайті Data Driven Journalism розробник видання Морітц Клак розповідає про роботу над проектом. Зокрема йдеться про те, навіщо вони взагалі затіяли соніфікацію, а також як саме реалізували її технічно. Є приклади коду та посилання на репозиторій.

 Інструменти

Зверніть увагу на нову бібліотеку Rough.js. Вона не зовсім для візуалізації даних призначена, головна її задача - створювати картинки, наче намальовані від руки - олівцем чи ручкою. Але для візуалізації даних також можна знайти застосування, точніше для стилізації візуалізацій. Наприклад, досить оперативно з'явився плагін для бібліотеки Leaflet, котрий дозволяє стилізувати карти за допомоги Rough.js. Може бути симпатично.
 У мене все.
Гарного тижня!
Андрій
Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
Open this email in browser


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp