Copy
View this email in your browser
Привіт-привіт!

Давно не чулися! Тримайте купу цікавинок зі світу візуалізації даних.

 
У NYT прекрасний проект A Map of Every Building in America, там вони зокрема намагаються виявити різні паттерни забудови, наприклад, спричинені геологічними особливостями регіону, або ж певним свідомим підходом до дизайну міста
Команда Johns Hopkins University запустила онлайн-програму Chromebook Data Science. Ідея полягає в тому, аби організувати навчання без необхідності встановлювати додатковий софт. Для проходження програми достатньо просто браузера та підключення до інтернету. Там і курс з візуалізації даних є!
Проект MeToomentum пропонує візуальний аналіз руху #MeToo на основі даних соцмережі Twitter. Проект намагається дати відповідь на три питання: Хто мав найбільший вплив у русі #MeToo? Де рух набув найбільшого поширення? Які теми заторкали учасниці руху?
Нейтан Яу зробив анімовану візуалізацію причин смертності за віковими групами в США з 1999 по 2016 рік. Мені завжди подобається підхід Нейтана, він доволі мінімалістичний, але дозволяє досліджувати дані через візуалізацію


Серед інших новин:

- Нова бібліотека для R - esquisse - дозволяє створювати візуалізації на основі ggplot2, але без необхідності писати код, а в drag-and-drop режимі. А після того, як ви створили візуалізацію, можна отримати і код для її генерації.

- The Economist починає публікувати відкриті дані. В першу чергу оприлюднили дані міжнародного рейтингу Big Mac Index, а також код, який використовуєтся для обчислення індексу.

- У вільний доступ виклали шість глав нової книги Practical R for Mass Communication and Journalism. Там зокрема є про основи програмування на R, роботу із різними бібліотеками та файловими форматами, дослідження даних та трохи про візуалізацію.

- У новому випуску подкасту Data Stories - розмова із Стівом Харозом про візуальне сприйняття та візуалізацію даних. Стів добре знається на різноманітних дослідженнях у цій царині і гарно може пояснити, що працює чи не працює у візуалізації даних з точки зору того, як люди сприймають візуальну інформацію.
 

Ось такі справи.
Гарного тижня!
Андрій


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp