Copy
View this email in your browser
Привіт-привіт!

Дайджест повертається після тривалої перерви. Назвімо це "Після свят". Хоча весь цей час я був зайнятий підготовкою та проведенням курсу з візуалізації даних на магістерці в УКУ. Було цікаво. Тепера ще домашні завдання лишилося перевірити :).

Трохи назбиралося за цей час цікавих матеріалів. Читайте!
У Washington Post матеріал про сегрегацію в США із фантастично красивими картами
Проект Moviegalaxies досліджує мережі зв'язків між героями фільмів
Проект Multiplicity досліджує Париж за допомоги сотен тисяч фотографій, впорядкованих із використанням машинного навчання
А у New York Times прекрасний інтерактив про запізнення у метро Нью-Йорка
У блозі Datawrapper дуже толкова замітка про те, чому не варто використовувати дві осі Y у своїх візуалізаціях. Там також пропонують набір альтернатив для графіків із подвійними вісями.

У Financial Times вийшли дві замітки про карти. Перша загалом розповідає про те, як редакція використовує карти для сторітелінгу. А в другій йдеться про те, як карти можуть викривлювати інформацію.

На платформі Future Learn згодом стартує безкоштовний онлайн-курс Big Data: Data Visualization. Там буде і теоретична, і практична частини. Практична робота буде базуватись на Tableau, Matlab Online та D3.

Автор бібліотеки Altair (обгортка навколо Vega-Lite для Python) Джейк ВандерПлас провів на PyCon воркшоп Exploratory Data Visualization with Vega, Vega-Lite, and Altair.  Дуже корисно і пізнавально. Він також виклав всі Jupyter Notebooks - на випадок, якщо ви не хочете дивитися довжелезне відео з воркшопу.

Такі от справи.
Гарного тижня!
Андрій


 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp