Copy
View this email in your browser
Привіт-привіт!

Влаштовуйтесь зручно десь у прохолоді та дивіться, що я тут для вас познаходив.

 
Проект #ShowYourStripes візуалізує температуру у 1901-2018 роках для всіх країн світу. От на цій картинці зображено фрагмент візуалізації температури в Україні
NYT проаналізували та візуалізували довжину і складність політик приватності різних онлайн-сервісів
Елеанор Лутц візуалізувала орбіти 18 тисяч астероїдів у Сонячній системі. А ще вона виклала весь код і дані для створення цієї візуалізації
Нейтан Яу дослідив, яким справам люди приділяють менше часу, коли в них з'являються діти
У Washington Post вийшов цікавий і красивий матеріал про те, як запуски ракет SpaceX впливають на повітряний трафік
А я спробував поєднати geofacet із waffle chart для візуалізації результатів виборів Президента України. Дивіться, що з того вийшло


Серед інших новин:

- Грегор Айш оновив свій онлайн-інструмент для підбору кольорів для візуалізації даних Chroma.js. З цього приводу тримайте добірку подібних інструментів.

- Вийшла нова версія цікавої бібліотеки Rayshader для R. Тепера вона дозволяє не лише швидко і ефективно працювати з супутниковими знімками та цифровими моделями рельєфу, а й перетворювати всі ваші зроблені у ggplot2 графіки в 3D.

- The Economist опублікували візуалізацію про зникнення льодовиків у Гренландії. А Ліза Шарлота Рост з Datawrapper обґрунтовано розкритикувала цю візулазіацію за сенсаційність. Хороший приклад розбору того, як працює візуалізація, та який ефект на читачів вона покликана мати.

- The New York Times запустили внутрішній курс по роботі з даними для журналістів та редакторів. А тепера вони виклали матеріали курсу у вільний доступ.

- В City Intelligence Unit мерії Лондона розробили свій стайлгайд з візуалізації даних.  І виклали його у вільний доступ для всіх бажаючих. Цікаво, що в них навіть є супровідна бібліотека для R зо всіма стилями.

 

Ось такі справи.
Гарного тижня!
Андрій


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp