Copy
View this email in your browser
Привіт-привіт!

Не чулися з вами цілий місяць! My bad, мав трохи викладацького клопоту. Тримайте тепера найцікавіше, що трапилося за цей час.

 
У SCMP шалено красивий матеріал про вічну мерзлоту - із гарними картами (та дивними проекціями).
А ось тут представлена, скажімо так, карта емоцій. З кожною емоцією пов'язаний якийсь звук - його ви можете почути, якщо клікнете на якусь з точок.
The Pudding зробили кумедний інтерактив про те, як ми помиляємось у написанні прізвищ відомих людей. Можете потестувати себе!
Нейтан Яу зробив симуляцію, котра показує, як використовують свій час чоловіки та жінки впродовж дня. Як ви гадаєте, хто більше часу витрачає на хатні справи?


Серед інших новин:

- Кілька професіоналів та ентузіастів візуалізації даних запустили Data Visualization Society з метою сприяння розвитку спільноти та поширення найкращих практик. На сайті спільноти є інформація про книги, навчальні курси, вакансії, конкурси та інші події у сфері візуалізації. Окрім того, є чат (дууууууже активний!). Долучайтесь.

- Financial Times запустили публічну версію свого інструменту для створення візуалізацій даних - FastCharts. Тут можна буквально за пару хвилин зібрати простий та охайний графік на основі даних з CSV чи TSV. Візуалізації можна потім зберегти у SVG або PNG форматі.

- Google News Initiative спільно з компанією Datavized запустили онлайн-інструмент для соніфікації даних, тобто перетворення їх на музику. А Google News Lab оновила онлайн-інструмент для створення анімацій на основі даних Data GIF Maker. Тепера тут є дві нових форми представлення даних і трошки більше можливостей для їх кастомізації.

- Запрацювала The D3 Graph Gallery - колекція прикладів візуалізацій даних на D3. Візуалізації тут організовані за функціями (розподіл, кореляція, порівняння, частина в цілому і т.д.). Для кожного типу графіку є кілька імплементацій, корисна штука.

- Вийшло оновлення симпатичної бібліотеки ggforce, яка суттєво розширює функціонал ggplot2. Там зокрема з'явився інструментарій для роботи з анотаціями. А ще кілька нових геометрій.

- Альберто Каїро написав нову книженцію - How Charts Lie: Getting Smarter About Visual Information. Вийде вона аж восени, але вже доступна для передзамовленя.
 

Ось такі справи.
Гарного тижня!
Андрій


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp