Copy
View this email in your browser
Привіт-привіт!

Дивіться, що познаходив для вас!

 
Проект Here is Today ставить сьогоднішній день у широкий контекст - місяця, року, сторіччя, тисячоліття і так далі. Дуже корисно, особливо якщо у вас сьогодні не дуже хороший день!
Google Trends і Axios зробили інтерактив про життєвий цикл історій в медіа. Тут вони відстежують, як довго затримуються у медіа історії різних типів - наприклад, катастрофи, політика та вибори, війни, соціальні проблеми і т.д.
Financial Times зробили гарний інтерактив, який має на меті пояснити, як ми відчитуємо інформацію з графіків. Чи ви зможете сказати, який з сегментів цього графіку є третім за розміром?
Нейтан Яу візуалізував вік, якому люди заводять дітей. Звісно, тут йдеться в першу чергу про американців, але таке було б не дуже важко відтворити і на українських даних
І на додачу тримайте ще один інтерактив - тут пояснюють, як влаштована візуалізація Kernel Density Estimation та чим вона відрізняється від звичайної гістограми


Серед інших новин:

- Виклали відео з цьогорічної rstudio::conf. Там є кілька доповідей, які стосуються візуалізації - наприклад про підходи до візуалізації невизначеності, про бібліотеку для анімації gganimate, та про бібліотеку для 3D-картографії rayshader.

- Клаус Вілке виклав повний текст своєї книги Fundamentals of Data Visualization.

- В Uber розробили інструмент візуалізації даних для машинного навчання ("a model-agnostic visual debugging tool for machine learning").
 

Ось такі справи.
Гарного тижня!
Андрій


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp