Copy
View this email in your browser
Привіт-привіт!

Тримайте нову добірку цікавинок зі світу візуалізації даних.

 
Washington Post проаналізували кольори логотипів політичних кампаній 2018 року. Як ви гадаєте, який є найбільш вживаним? Підказка - його немає на цьому зображенні
А The Pudding проаналізували листи до авторки колонки із життєвими порадами Dear Abby та виявили, що найбільше хвилювало американців за останні тридцять років
У New York Times цікавий інтерактив про те, як Китай фінансує інфраструктурні проекти у всьому світі. Журналісти нарахували 112 країн, в які Китай інвестував свої гроші. Серед них є і Україна
У The Economist цікава графіка про країни, які мають найбільші шанси бути залученими у військовий конфлікт


Серед інших новин:

- На "Текстурі" вийшов огляд каталогів візуалізації даних. Якщо ви не знаєте, в який спосіб потрібно візуалізувати наявні дані, якщо ви вагаєтесь, який тип графіку слід обрати, вам сюди.

- У Spotify розробили бібліотеку для візуалізації даних на Python. Chartify є обгорткою навколо бібліотеки Bokeh і надає простий та зрозумілий синтаксис для створення типових візуалізацій.

- Безкоштовний масовий онлайн-курс R for Journalists вийшов на окремій платформі. Якщо ви не встигли пройти його на платформі journalismcourses.org, тепера маєте можливість надолужити все.

- Виявляється, є окремий пошуковик візуалізацій даних. Grafiti індексує графіки та візуалізації даних з купи різних джерел та розкладає їх за тематичними категоріями. Проект новий, тому результати пошуку поки не вражають, але ідея цікава!

- Вийшло оновлення бібліотеки для інтерактивної візуалізації даних на R - echarts4r. Оновлення зокрема включає більше можливостей для стилізації візуалізацій.
 

Ось такі справи.
Гарного тижня!
Андрій


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp