Copy
View this email in your browser
Хей-хей-хей!

Дивіться, що тут познаходив для вас.

 
The New York Times зробили анімовану візуалізацію полярного вихора. Як пожартував у Твіттері Джон Бьорн-Мьордок (FT), "every time someone opens the page, the heat radiating from their GPU brings climate collapse closer"
Нейтан Яу створив симуляцію, що показує, в якому віці американці заводять дітей. Симуляція заснована на тисячі таймлайнів з National Survey of Family Growth (нам би такі дані!)
Ян Віллем Тюльп візуалізував рух потягів у Нідерландах впродовж одного дня. Зверніть увагу, він тут використовує цікаву візуальну метафору наближення міст одне до одного. А ще тут є скетчі, які дозволяють подивитись трохи на творчий процес
А Axios візуалізували всі політичні перевороти - успішні та не дуже - з 1950 року. Там і Україна є


Серед інших новин:

- У новому випуску подкасту Storytelling with data купа прекрасних людей (Морітц Штефанер, Альберто Каїро, Елайджа Мікс, Ширлі Ву та інші) розповідають про те, як вони навчились робити візуалізації даних. Дуже цікаві та дуже різні історії - про навчання, пошук свого голосу та пошук натхнення для візуалізацій.

- В Університеті Маямі пройшов Computation + Journalism Symposium, і на сайті симпозіуму дуже оперативно виклали відеозаписи доповідей та дискусій. Там багато про використання машинного навчання у журналістиці загалом та журналістиці даних зокрема.

- В онлайн-інструменті візуалізації даних Flourish з'явилась можливість супроводжувати графіки та історії з них аудіо-наративом. Дуже цікаво подивитись, як це буде використовуватись для сторітелінгу, адже це додатковий канал інформації, який може суттєво допомогти читачам зрозуміти історію, викладену у візуалізації.

- І ще подивіться прекрасний датасет - тут можна отримати дані про рівень опадів з геоприв'язкою та ще й у розрізі місяців.
 

На цьому все.
Гарного тижня!
Андрій


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp