Copy
View this email in your browser
Привіт-привіт!

Давно не чулися! Тримайте нову добірку найцікавіших штук зі світу візуалізації даних за пару тижнів.

 
Уявіть, що інтенсивність освітлення вночі визначала б рельєф. Занадто абстрактно? Ок, подивіться тоді експериментальну карту від Якоба Васільковскі з Esri
З'явилась бібліотека d3-voronoi-treemap, яка дозволяє створювати ось такі візуалізації (і ще кілька варіацій на тему)
The Pudding взялися відстежувати увагу до селебріті у 2018 році за допомоги трафіку Вікіпедії. Можна досліджувати дані у розрізі категорій - спорт, кіно, музика, бізнес і т.д.
А бібліотека recmap для R дозволяє малювати ось такі карти - полігони тут спрощені до чотирикутників, площа чотирикутника може позначати будь-який статистичний показник


Серед інших новин:

- Нарешті виклали всі відео з цьогорічного Eyeo Festival, тому знайдіть час подивитись! Eyeo прекрасний своєю інтердисциплінарністю, є можливість дізнатись про дуже неочевидні способи використання аналізу та візуалізації даних у різних сферах, а не лише, скажімо, у журналістиці чи в бізнесі.

- Компанія StatsBomb виклала у вільний доступ дані Чемпіонату світу з футболу. Там, зокремає, є інформація про положення гравців на полі під час удару по воротах та дії голкіпера, детальна інформація про гравців, які здійснювали напад на футболіста, котрий володів м'ячем в кожен окремий момент і ще інші штуки.

- А для візуалізації цих даних можете спробувати нову бібліотеку ggsoccer - це доповнення для ggplot2, призначене саме для візуалізації подій на футбольному полі.

- Google запустив пошук по датасетах. А також створив гайдлайни для організацій, які публікують дані, щодо оформлення датасетів з метою полегшення їх пошуку. Корисна штука, спробуйте!

- У новому випуску подкасту Data Stories - розмова з Нейтаном Яу, автором блогу FlowingData. Нейтан веде блог вже років з десять і дуже детально відстежує все, що відбувається у світі візуалізації. Тому тут зокрема обговорюють тренди у візуалізації даних, а також деякі цікаві аспекти роботи Нейтана, його підходи до розробки інтерактивів і всяке таке.
 

Ось такі справи.
Гарного тижня!
Андрій


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Textura.in.ua · Київ · Kiev 01000 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp