Copy
Mamma HELP píše, co je nového...
Nevidíte obrázky? Klikněte ZDE
Newsletter # 15 ● 19. prosince 2016

Milé dámy a vážení pánové,


letos mám pro vás ještě několik předvánočních momentek z některých Mamma HELP center.

A dovolte mi, abych vám za sebe i všechny mammahelpky popřála klidné a pohodové vánoční svátky.

Vaše Jana Drexlerová

Podívejte se, jak se v Mamma HELP centrech připravujeme na Vánoce


V Brně jsme dopoledne stihly benefiční prodej v O2, a odpoledne jsme se již radovaly na vánočním posezení, kde bylo veselo. Hrály jsme hru “Dáreček“, soutěžily o nejlepší bramborový salát a přišel i Ježíšek. Těšíme se opět na setkání v novém roce.

 

Netradiční benefiční koncert, který se konal v centrální budově FN Olomouc, určitě potěšil všechny, kdo ten den nemocnici navštívili. Kapele CMG z Prostějova se podařilo nejednoho pacienta roztančit! Všem, kteří si zakoupili vánoční dárek z naší nabídky a ochutnali náš nealko punč, moc děkujeme, stejně jako oddělení Plastické a estetické chirurgie, která akci už tradičně pořádala.

 

Je už tradicí, že poslední  artedílna v končícím roce je v Plzni věnována výrobě vánočních přání. I letos jsme měly z výsledku velkou radost!

 

V Praze jsme se jako každý rok zúčastnily vánočního bazaru pořádaného Nadací Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Atmosféra v kostele byla jako vždy sváteční, Mikuláš s čertem nadělovali na pódiu dětem dárky, Dagmar Havlová, Kateřina Macháčková, Leona Machálková, Marta Kubišová, Jitka Čvančarová a Monika Zoubková zpívaly vánoční koledy. Lidí přišlo hodně a už před 18. hodinou jsme neměly co prodávat. Naše neuvěřitelná tržba činila více než 11 tisíc korun. Děkujeme. A těšíme se na pozvání od paní Dagmar Havlové na příští rok.

 

Ve zlínském centru se jako každý rok před Vánoci zase zdobily perníčky. A aby nám to šlo líp od ruky, popíjel se k tomu báječný punč!
Víte, jak ještě nás můžete podpořit? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na číslo 87777

Víte, že můžete přispívat i pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku? V tom případě odešlete SMS ve tvaru DMS ROK MAMMAHELP na číslo 87777


Pro pořádek: Cena DMS je 30,- korun, Mamma HELP dostane 28,50 Kč. Děkujeme za vaši podporu!
mammahelp
mammahelp.cz
@mammahelp
Newsletter pro Mamma HELP zajišťuje marketingová flotila :: e.vox
Hledáte partnera pro public relations či jiné texty, sociální sítě nebo video? Ozvěte se :-)


Copyright © 2016 Mamma HELP, All rights reserved.


Změna doručování mailu:
Můžete aktualizovat svoje údaje nebo odhlásit se

Email Marketing Powered by Mailchimp