Sinds een paar weken is Rawhides' Guiding sponsor van bikersplace.nl , een leuke website van Henry van Uden, die je op de hoogte houdt van mooie routes in Nederland en België, allerlei nieuws rondom motorrijden verzamelt, en een levendige Facebookgroep in stand houdt. Ik weet zeker dat je leuke info gaat vinden op zijn site, en ik wens Henry heel veel succes met zijn goede werk!
Onlangs heb ik onder andere op Facebook eens mijn licht opgestoken met betrekking tot motorvakanties, en hoe men die het liefst inricht. Daar kwam bijvoorbeeld uit, dat een grote groep motorrijders graag op eigen houtje zijn routes rijdt. Nu is dat natuurlijk geweldig om te kunnen doen, maar dat is hier in de regio natuurlijk nog niet zo makkelijk in verband met wegcondities enzovoorts, vandaar dat ik al van meet af aan begeleide tochten aanbied.
Om deze groep rijders toch te kunnen helpen, ben ik volop bezig om een aantal ontzettend mooie routes in kaart te brengen, en deze te gaan aanbieden als routes die je kunt downloaden in verschillende formaten voor diverse navigatiesystemen. Deze zullen vanzelfsprekend voorzien zijn van een goede beschrijving, zodat je ook vooraf weet wat je te wachten staat. Zo ga ik een pakket samenstellen voor de rijder die met zijn machine het liefst op het asfalt blijft, maar ook voor de rijders die niet vies zijn van een mooie gravelweg dwars door het bos. Deze pakketten zullen dan voldoende routes gaan bevatten om een goede week rond te kunnen rijden!
|